25 klubova na Otvorenom PH za djevojčice do 13.godina.... PH, U13 (ž): Raspored utakmica…

Poznat je raspored utakmica Otvorenog PH za djevojčice do 13.godina kome će od 17. – 19. lipnja domaćin biti Dubrava. Uz organizaciju HKS-a, KSZ-a i KK Dubrava nastupiti će 25 klubova, od čega će 23 biti iz Hrvatske, a izvan konkurencije igraju Livno i Tomislav iz BiH.

SKUPINE:

A – Folka Borovje (Zagreb), Podravac (Virje), Otok Murter
B – Zadar, Orka (Zagreb), Arx Crikvenica
C – Medveščak (Zagreb), Dugopolje, Livno (BiH – izvan konkurencije)
D – Ragusa (Dubrovnik), Jabuka (Zaprešić), Mladost (Ivanovec)
E – Trešnjevka 2009 (Zagreb), Vodice,  FSV Rijeka, Tomislav (BiH – izvan konkurencije)
F – Šibenik, Zagreb, Stoja (Pula)
G – KA Žana Lelas (Split), Istok (Zagreb), DOŠK (Drniš)
H – Croatia 2006 (Zagreb), Vindi (Varaždin), Škabrnja

Nedjelja, 17.06.2018.

Nedjelja, 17.06.2018.

OŠ Mato Lovrak (Aleja Blaža Jurišića 13)      

08.55  Istok – DOŠK (1)
09.50  Arx Crikvenica – Orka (2)
10.45  Croatia 2006 – Vindi (3)
11.40  Zagreb – Stoja (4)
12.35  Vindi- Škabrnja (5)
13.30  Ragusa – Jabuka (6)
14.25  Zadar – Arx Crikvenica (7)
15.20  Jabuka – Mladost Ivanovec (8)
16.15  Trešnjevka 2009 – Vodice (9)
17.10  KA Žana Lelas – Istok (10)
18.05  Mladost Ivanovec – Ragusa (11)
19.00  Vodice – FSV Rijeka (12)
19.55  Stoja – Šibenik (13)
20.50  Medveščak – Dugopolje (14)
21.45  Livno – Medveščak (15)

SD Vodoskok (Čulinečka cesta 221)

14.15  Podravac – Folka Borovje (16)
15.10  Dugopolje – Livno (17)
16.05  Otok Murter – Podravac (18)

SD Dubrava

20.50  Vodice – Tomislav (19)
20.50  KA Žena Lelas – DOŠK Drniš (20)
20.50  Croatia 2006 – Škarbrnja  (21)
21.45  Zagreb – Šibenik (22)
21.45  Zadar – Orka  (23)
21.45  Otok Murter – Folka Borovje (24)

SD Ivan Arapović (Trešnjevka)

10.30  Trešnjevka 2009 – FSV (25)

Dvorana OŠ Antun Mihanović

17.30  Trešnjevka 2009 – Tomislav (26)

Ponedjeljak, 18.06.2018.

OŠ Mato Lovrak (Aleja Blaža Jurišića 13)      

10.15  A 3- B 3   (27)
11.10  C 3 – D 3 (28)
12.05  Tomislav – Poraženi A 3 – B 3 (29)
13.00  Pobjednici   27 – 28  (30)
13.55   Tomislav – Poraženi C 3 – D 3 (31)

SD Vodoskok (Čulinečka cesta 221)

10.15  E 3- F 3   (32)
11.10  G 3 – H 3 (33)
12.05  Poraženi  29 – 30  (34)
13.00  Pobjednici  29 – 30  (35)

SD Dubrava

12.15  A 1- B 2 (36)
12.15  G 2- H 1 (37)
13.15  A 2 – B 1 (38)
13.15  G 1- H 2  (39)
14.15  C 1- D 2   (40)
14.15  E 2 – F 1  (41)
15.15  C 2 – D 1  (42)
15.15  E 1 – F 2   (43)
17.15  Poražani  36-37  (44)
17.15  Poraženi  38-39  (45)
18.15  Poraženi  40-41  (46)
18.15  Poraženi  42-43  (47)
18.15  Pobjednici 36-37  (četvrtfinale)   (48)
19.15  Pobjednici  38-39 (četvrtfinale)   (49)
19.15  Pobjednici   40-41 (četvrtfinale)  (50)
19.15  Pobjednici   42-43 (četvrtfinale)  (51)

Utorak, 19.06.2018.

SD Dubrava

12.30  Pobjednici  48 – 51  (52)
12.30  Pobjednici  49 – 50  (53)
15.00  Utakmica za 3.mjesto (54)
17.30  Utakmica za 1.mjesto (55)