Nastupa 25 ekipa... PH, U-13 (ž): Pregled prvog dana….

Utakmicama po skupinama završen je prvi dan otvorenog PH za djevojčice do 13.godina. U ponedjeljak utakmice osmine finala startaju od 12.15 sati.

PH U-13 Djevojčice, Skupina A

17.06.2018. 14:15 ŽKK Podravac Virje - ŽKK Folka Borovje 19:46
17.06.2018. 16:05 ŽKK Otok Murter - ŽKK Podravac Virje 26:15
17.06.2018. 21:45 ŽKK Otok Murter - ŽKK Folka Borovje 15:46

PH U-13 Djevojčice, Skupina B

17.06.2018. 09:50 ŽKK Arx Crikvenica - ŽKK Orka 21:38
17.06.2018. 14:25 ŠK Zadar - ŽKK Arx Crikvenica 17:37
17.06.2018. 21:45 ŠK Zadar - ŽKK Orka 15:46

PH U-13 Djevojčice, Skupina C

17.06.2018. 15:10 ŽKK Dugopolje - ŽKK Livno (BiH) 12:43
17.06.2018. 20:50 ŽKK Medveščak - ŽKK Dugopolje 44:16
17.06.2018. 21:45 ŽKK Livno (BiH) - ŽKK Medveščak 21:23

PH U-13 Djevojčice, Skupina D

17.06.2018. 13:30 ŽKK Ragusa - ŽKK Jabuka Zaprešić 48:14
17.06.2018. 15:20 ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Mladost Ivanovec 27:21
17.06.2018. 18:05 ŽKK Mladost Ivanovec - ŽKK Ragusa 6:29

PH U-13 Djevojčice, Skupina E

17.06.2018. 10:30 ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK FSV 43:15
17.06.2018. 16:15 ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Vodice 37:11
17.06.2018. 17:30 ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Tomislav 33:29
17.06.2018. 19:00 ŽKK Vodice - ŽKK FSV 34:16
17.06.2018. 20:50 ŽKK Vodice - ŽKK Tomislav 21:34

PH U-13 Djevojčice, Skupina F

17.06.2018. 11:40 ŽKK Zagreb - ŽKK Stoja Pula 22:26
17.06.2018. 19:55 ŽKK Stoja Pula - ŽKK Šibenik 12:32
17.06.2018. 21:45 ŽKK Zagreb - ŽKK Šibenik 31:19

PH U-13 Djevojčice, Skupina G

17.06.2018. 08:55 ŽKK Istok - ŽKK DOŠK Drniš 15:18
17.06.2018. 17:10 AK Žana Lelas - ŽKK Istok 52:11
17.06.2018. 20:50 AK Žana Lelas - ŽKK DOŠK Drniš 66:4

PH U-13 Djevojčice, Skupina H

17.06.2018. 10:45 ŽKK Croatia 2006 - ŽKK Vindi 49:21
17.06.2018. 12:35 ŽKK Vindi - ŽKK Škabrnja 28:25
17.06.2018. 20:50 ŽKK Croatia 2006 - ŽKK Škabrnja 41:17

PH U-13 Djevojčice, Osmina finala

18.06.2018. 12:15ŽKK Folka Borovje - ŽKK Arx Crikvenica (SD Dubrava)
18.06.2018. 12:15ŽKK DOŠK Drniš - ŽKK Croatia 2006 (SD Dubrava)
18.06.2018. 13:15AK Žana Lelas - ŽKK Vindi (SD Dubrava)
18.06.2018. 13:15ŽKK Otok Murter - ŽKK Orka (SD Dubrava)
18.06.2018. 14:15ŽKK Medveščak - ŽKK Jabuka Zaprešić (SD Dubrava)
18.06.2018. 14:15ŽKK Vodice - ŽKK Zagreb (SD Dubrava)
18.06.2018. 15:15ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Šibenik (SD Dubrava)
18.06.2018. 15:15ŽKK Dugopolje - ŽKK Ragusa (SD Dubrava)

PH U-13 Djevojčice, Od 17. - do 24. mj

18.06.2018. 10:15ŽKK Podravac Virje - ŠK Zadar (SD OŠ Mato Lovrak)
18.06.2018. 10:15ŽKK FSV - ŽKK Stoja Pula (SD Vodoskok)
18.06.2018. 11:10ŽKK Istok - ŽKK Škabrnja (SD Vodoskok)
18.06.2018. 11:10ŽKK Livno (BiH) - ŽKK Mladost Ivanovec (SD OŠ Mato Lovrak)
18.06.2018. 12:05ŽKK Tomislav - ŠK Zadar (SD OŠ Mato Lovrak)
18.06.2018. 12:05ŽKK Stoja Pula - ŽKK Istok (SD Vodoskok)
18.06.2018. 13:00ŽKK FSV - ŽKK Škabrnja (SD Vodoskok)
Napomena: Klikom na utakmicu otvaraju se sastavi ekipa.