Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.... Tko, gdje, kada….

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.

I. Juniorska liga, 1. kolo

08.11.2018. 21:15Cedevita - Medveščak (Dom košarke Cedevita)
10.11.2018. 15:00Dubrava - Mladost (SD Dubrava)
10.11.2018. 17:20Samobor - Bosco (SD Samobor)
14.11.2018. 20:45Rudeš - Maksimir (Ekonomski fakultet)
14.11.2018. 21:20Zapruđe - Cibona (SD ZV, paviljon 25)

I. Kadetska liga, 8. kolo

10.11.2018. 17:00Mladost - Cedevita (Dom košarke Cedevita)
11.11.2018. 09:30Bosco - Rudeš (SD Trnsko)
11.11.2018. 10:30Hermes Analitica - Dubrava (SD Vladimir Prelog)
11.11.2018. 20:30Cibona - Zapruđe (KC Dražen Petrović)

II. kadetska liga, 7. kolo

10.11.2018. 12:00Fortuna - Petrinja (SD Zaprešić)
10.11.2018. 14:30Agens Univers - Cedevita II (Dom košarke Cedevita)
11.11.2018. 11:00Medveščak - Gorica (SD OŠ Ivan Filipović)
11.11.2018. 11:15Podsused - Sesvete (SD Sutinska Vrela)
11.11.2018. 14:20Velgor - Sisak (OŠ Novo Čiče)
11.11.2018. 15:20Samobor - Zabok (SD Samobor)

III. kadetska liga, 7. kolo

10.11.2018. 10:00KK Šanac - Otočac (ŠŠD Karlovac)
10.11.2018. 12:30Dugo Selo - Zrinjevac 1937 (OŠ Ivan Benković)
10.11.2018. 13:30Bosco II - Jaska (SD Trnsko)
10.11.2018. 14:00Ivanić - Pešća Cedevita (SD Žeravinec)
10.11.2018. 17:00Zapad - Krapina (Dom košarke Cedevita)
15.11.2018. 20:50Maksimir - Agrodalm (Ekonomski fakultet)

I. Kadetska liga (ž), 7. kolo

11.11.2018. 16:00ŽKK Orka - ŽKK Folka Borovje (SŠ Jelkovec)
15.11.2018. 21:15ŽKK Zagreb - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD Ivan Arapović)

II. Kadetska liga (ž), 7. kolo

10.11.2018. 15:20ŽKK Samobor - ŽKK Orka II (SD Samobor)
10.11.2018. 16:00ŽKK Lovrekice - ŽKK Karlovac (OŠ Braća Ribar)
11.11.2018. 10:00ŽKK Jabuka - ŽKK Trešnjevka 2009 II (SD Zaprešić)

I. Pretkadetska liga, 1. kolo

10.11.2018. 13:30Cibona - Medveščak (KC Dražen Petrović)
10.11.2018. 14:00Sesvete - Dubrava (SD OŠ Sesvetska sela)
11.11.2018. 10:00Mladost - Sisak (Dom košarke Cedevita)
11.11.2018. 12:00Pešća Cedevita - Rudeš (Dom košarke Cedevita)
11.11.2018. 12:30Zapad - Cedevita (Dom košarke Cedevita)

I.liga Dječaci U13, 1. kolo

10.11.2018. 14:30Cedevita - Bosco Novi Zagreb (Dom košarke Cedevita)
10.11.2018. 18:00Rudeš - Zapad (SD OŠ Rudeš)
11.11.2018. 11:00Larus - Cibona (SD OŠ Ive Andrića)
13.11.2018. 20:20Dubrava - Medveščak (SD Dubrava)

II.liga Dječaci U13, 1. kolo

10.11.2018. 13:20Samobor - Cedevita II (SD Samobor)
11.11.2018. 12:00Otočac - Agrodalm (OŠ Ivan Benković)
11.11.2018. 15:50Dugo Selo - Bosco (OŠ Ivan Benković)
11.11.2018. 16:00Sisak - KK Šanac (OŠ Braća Ribar)

Djevojčice U13, 1. kolo

10.11.2018. 10:00ŽKK Istok - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD OŠ Sv. Klara)
10.11.2018. 16:30ŽKK Medveščak - ŽKK Orka (SD ZV, paviljon 25)
11.11.2018. 12:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Folka Borovje (SD Zaprešić)