Na Otvorenom PH nastupiti će 67 klubova... PH, U13: 900 djece, 45 sati košarke i 161 utakmica u Dubravi….

Zagrebačka Dubrava od subote je najveće košarkaško središte u Hrvatskoj. Nakon petnaest uzastopnih godina kada se igralo otvoreno PH do 12.godina za djevojčice i dječake po prvi puta igrati će se prvenstvo do 13.godina na kojem će nastupiti 42 muške i 25 ženskih ekipa što je najveći broj prijava od kada se održava ovakav način natjecanja. U četiri dana odigrati će se 161 utakmica, a ljubitelje košarke očekuje 45 sati loptanja pod obručima na kojima će svoje umijeće prikazat više od 900 djevojčica i dječaka iz cijele Hrvatske, kao i dvije ženske ekipe iz BiH. Pravi razlog da posjetite sportsku dvoranu Dubrava, dvoranu OŠ Mato Lovrak ili SD Vodoskok.

Prvenstvo na kojem su svoje prve korake između ostalih napravili Dario Šarić i Marijo Hezonja i ovoga puta će ponuditi pregršt lijepih poteza dječaka i djevojčica. Posljednji dan prvesntva (utorak) završne polufinale i finalne utakmice u obje kategorije možete pratiti uživo (live stream), a naš portal će iscrpno pratiti ovo prvenstvo koje zajednički organiziraju HKS, KSZ-a i KK Dubrava.

Raspored za subotu, 16. lipnja i nedjelju 17.lipnja 2018.

PH U-13 Dječaci, Skupina A

16.06.2018. 08:30Cedevita - Zapad (SD Dubrava)
16.06.2018. 09:30KSZŽ - Cedevita (SD Dubrava)
16.06.2018. 11:30KK Vrijednosnice Osijek II - KSZŽ (SD Dubrava)
16.06.2018. 14:30DOŠK Drniš - KK Stoja (SD Dubrava)
16.06.2018. 15:30Zapad - KK Vrijednosnice Osijek II (SD Dubrava)
16.06.2018. 17:30Zapad - DOŠK Drniš (SD Dubrava)
16.06.2018. 17:30KK Vrijednosnice Osijek II - KK Stoja (SD Dubrava)
16.06.2018. 19:30KK Stoja - KSZŽ (SD Dubrava)
16.06.2018. 19:30DOŠK Drniš - Cedevita (SD Dubrava)
17.06.2018. 08:55KSZŽ - Zapad (SD Dubrava)
17.06.2018. 09:50Cedevita - KK Vrijednosnice Osijek II (SD Dubrava)
17.06.2018. 11:40KK Stoja - Cedevita (SD Dubrava)
17.06.2018. 11:40DOŠK Drniš - KSZŽ (SD Dubrava)
17.06.2018. 13:30KK Vrijednosnice Osijek II - DOŠK Drniš (SD Dubrava)
17.06.2018. 19:00KK Stoja - Zapad (SD Dubrava)

PH U-13 Dječaci, Skupina B

16.06.2018. 08:30Dubrava II - ŠK Dražen Petrović (SD OŠ Mato Lovrak)
16.06.2018. 10:30ŠK Dražen Petrović - KK Međimurje (SD OŠ Mato Lovrak)
16.06.2018. 12:30ŠK Tigrići Sl.Brod - KK Međimurje (SD OŠ Mato Lovrak)
16.06.2018. 15:30KS SMŽ - Dubrava II (SD OŠ Mato Lovrak)
16.06.2018. 17:30ŠK Tigrići Sl.Brod - KS SMŽ (SD OŠ Mato Lovrak)
17.06.2018. 08:00ŠK Tigrići Sl.Brod - Dubrava II (SD Dubrava)
17.06.2018. 13:30ŠK Tigrići Sl.Brod - ŠK Dražen Petrović (SD Dubrava)
17.06.2018. 15:20ŠK Dražen Petrović - KS SMŽ (SD Dubrava)
17.06.2018. 17:10KS SMŽ - KK Međimurje (SD Dubrava)
17.06.2018. 19:00KK Međimurje - Dubrava II (SD Dubrava)

PH U-13 Dječaci, Skupina C

16.06.2018. 08:30Cedevita II - Vučići (SD Dubrava)
16.06.2018. 10:30Vučići - Mladost Đurđevac (SD Dubrava)
16.06.2018. 11:30Cedevita II - KK Vrijednosnice Osijek (SD Dubrava)
16.06.2018. 12:30Mladost Đurđevac - Crikvenica (SD Dubrava)
16.06.2018. 14:30Crikvenica - KK Vrijednosnice Osijek (SD Dubrava)
17.06.2018. 10:45Crikvenica - Cedevita II (SD Dubrava)
17.06.2018. 12:35Cedevita II - Mladost Đurđevac (SD Dubrava)
17.06.2018. 13:30Vučići - KK Vrijednosnice Osijek (SD Dubrava)
17.06.2018. 15:20Crikvenica - Vučići (SD Dubrava)
17.06.2018. 15:20Mladost Đurđevac - KK Vrijednosnice Osijek (SD Dubrava)

PH U-13 Dječaci, Skupina D

16.06.2018. 08:30Split - Rudeš (SD Dubrava)
16.06.2018. 10:30Sesvete - Split (SD Dubrava)
16.06.2018. 11:30Pazin - Rudeš (SD OŠ Mato Lovrak)
16.06.2018. 12:30Zara - Sesvete (SD Dubrava)
16.06.2018. 14:30Zara - ŠK Tigrići Sl.Brod II (SD OŠ Mato Lovrak)
16.06.2018. 16:30ŠK Tigrići Sl.Brod II - Pazin (SD OŠ Mato Lovrak)
16.06.2018. 18:30Sesvete - Pazin (SD OŠ Mato Lovrak)
16.06.2018. 18:30Zara - Split (SD Dubrava)
16.06.2018. 19:30ŠK Tigrići Sl.Brod II - Rudeš (SD OŠ Mato Lovrak)
17.06.2018. 08:00ŠK Tigrići Sl.Brod II - Sesvete (SD Dubrava)
17.06.2018. 09:50Split - ŠK Tigrići Sl.Brod II (SD Dubrava)
17.06.2018. 10:45Rudeš - Sesvete (SD Dubrava)
17.06.2018. 11:40Pazin - Split (SD Dubrava)
17.06.2018. 12:35Rudeš - Zara (SD Dubrava)
17.06.2018. 14:25Zara - Pazin (SD Dubrava)

PH U-13 Dječaci, Skupina E

16.06.2018. 13:30Larus - Kastav (SD Dubrava)
16.06.2018. 15:30Kastav - Mladost Ivanovec (SD Dubrava)
16.06.2018. 15:30ŠK Zadar - Larus (SD Dubrava)
16.06.2018. 17:30Mladost Ivanovec - Adriatic Split (SD Dubrava)
16.06.2018. 19:30Adriatic Split - ŠK Zadar (SD Dubrava)
17.06.2018. 08:55Adriatic Split - Kastav (SD Dubrava)
17.06.2018. 16:15Mladost Ivanovec - ŠK Zadar (SD Dubrava)
17.06.2018. 18:05ŠK Zadar - Kastav (SD Dubrava)
17.06.2018. 18:05Larus - Mladost Ivanovec (SD Dubrava)
17.06.2018. 19:55Adriatic Split - Larus (SD Dubrava)

PH U-13 Dječaci, Skupina F

16.06.2018. 09:30Zagreb - Medveščak (SD Dubrava)
16.06.2018. 10:30Čakovec - Zagreb (SD Dubrava)
16.06.2018. 13:30KK Požega - Čakovec (SD Dubrava)
16.06.2018. 16:30Medveščak - Trogir (SD Dubrava)
16.06.2018. 18:30Trogir - KK Požega (SD Dubrava)
17.06.2018. 08:00KK Požega - Medveščak (SD Dubrava)
17.06.2018. 09:50Zagreb - KK Požega (SD Dubrava)
17.06.2018. 17:10Čakovec - Medveščak (SD Dubrava)
17.06.2018. 17:10Trogir - Zagreb (SD Dubrava)
17.06.2018. 19:00Trogir - Čakovec (SD Dubrava)

PH U-13 Dječaci, Skupina G

16.06.2018. 09:30Cibona - Zagreb II (SD Dubrava)
16.06.2018. 12:30FSV Rijeka - Cibona (SD Dubrava)
16.06.2018. 13:30ABC Zadar - Zagreb II (SD OŠ Mato Lovrak)
16.06.2018. 16:30Alkar - ABC Zadar (SD Dubrava)
16.06.2018. 18:30FSV Rijeka - Alkar (SD Dubrava)
17.06.2018. 08:55Zagreb II - FSV Rijeka (SD Dubrava)
17.06.2018. 10:45FSV Rijeka - ABC Zadar (SD Dubrava)
17.06.2018. 12:35Cibona - ABC Zadar (SD Dubrava)
17.06.2018. 14:25Cibona - Alkar (SD Dubrava)
17.06.2018. 19:55Alkar - Zagreb II (SD Dubrava)

PH U-13 Dječaci, Skupina H

16.06.2018. 09:30Dubrava - Bosco (SD OŠ Mato Lovrak)
16.06.2018. 11:30Dubrava - Life Class (SD Dubrava)
16.06.2018. 13:30Sonik Puntamika - Bosco (SD Dubrava)
16.06.2018. 14:30Life Class - KK Radnik (SD Dubrava)
16.06.2018. 16:30KK Radnik - Sonik Puntamika (SD Dubrava)
17.06.2018. 14:25KK Radnik - Dubrava (SD Dubrava)
17.06.2018. 16:15Bosco - KK Radnik (SD Dubrava)
17.06.2018. 16:15Sonik Puntamika - Life Class (SD Dubrava)
17.06.2018. 18:05Life Class - Bosco (SD Dubrava)
17.06.2018. 19:55Dubrava - Sonik Puntamika (SD Dubrava)

Cedevita brani naslov

PH U-13 Djevojčice, Skupina A

17.06.2018. 14:15ŽKK Podravac Virje - ŽKK Folka Borovje (SD Vodoskok)
17.06.2018. 16:05ŽKK Otok Murter - ŽKK Podravac Virje (SD Vodoskok)
17.06.2018. 21:45ŽKK Otok Murter - ŽKK Folka Borovje (SD Dubrava)

PH U-13 Djevojčice, Skupina B

17.06.2018. 09:50ŽKK Arx Crikvenica - ŽKK Orka (SD OŠ Mato Lovrak)
17.06.2018. 14:25ŠK Zadar - ŽKK Arx Crikvenica (SD OŠ Mato Lovrak)
17.06.2018. 21:45ŠK Zadar - ŽKK Orka (SD OŠ Mato Lovrak)

PH U-13 Djevojčice, Skupina C

17.06.2018. 15:10ŽKK Dugopolje - ŽKK Livno (BiH) (SD Vodoskok)
17.06.2018. 20:50ŽKK Medveščak - ŽKK Dugopolje (SD OŠ Mato Lovrak)
17.06.2018. 21:45ŽKK Livno (BiH) - ŽKK Medveščak (SD OŠ Mato Lovrak)

PH U-13 Djevojčice, Skupina D

17.06.2018. 13:30ŽKK Ragusa - ŽKK Jabuka Zaprešić (SD OŠ Mato Lovrak)
17.06.2018. 15:20ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Mladost Ivanovec (SD OŠ Mato Lovrak)
17.06.2018. 18:05ŽKK Mladost Ivanovec - ŽKK Ragusa (SD OŠ Mato Lovrak)

PH U-13 Djevojčice, Skupina E

17.06.2018. 10:30ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK FSV (SD Ivan Arapović)
17.06.2018. 16:15ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Vodice (SD OŠ Mato Lovrak)
17.06.2018. 17:30ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Tomislav (OŠ Antun Mihanović)
17.06.2018. 19:00ŽKK Vodice - ŽKK FSV (SD OŠ Mato Lovrak)
17.06.2018. 20:50ŽKK Vodice - ŽKK Tomislav (SD Dubrava)

PH U-13 Djevojčice, Skupina F

17.06.2018. 11:40ŽKK Zagreb - ŽKK Stoja Pula (SD OŠ Mato Lovrak)
17.06.2018. 19:55ŽKK Stoja Pula - ŽKK Šibenik (SD OŠ Mato Lovrak)
17.06.2018. 21:45ŽKK Zagreb - ŽKK Šibenik (SD Dubrava)

PH U-13 Djevojčice, Skupina G

17.06.2018. 08:55ŽKK Istok - ŽKK DOŠK Drniš (SD OŠ Mato Lovrak)
17.06.2018. 17:10AK Žana Lelas - ŽKK Istok (SD OŠ Mato Lovrak)
17.06.2018. 20:50AK Žana Lelas - ŽKK DOŠK Drniš (SD Dubrava)

PH U-13 Djevojčice, Skupina H

17.06.2018. 10:45ŽKK Croatia 2006 - ŽKK Vindi (SD OŠ Mato Lovrak)
17.06.2018. 12:35ŽKK Vindi - ŽKK Škabrnja (SD OŠ Mato Lovrak)
17.06.2018. 20:50ŽKK Croatia 2006 - ŽKK Škabrnja (SD Dubrava)

Akademija Žana Lelas iz Splita brani naslov