Danas osam utakmica ... Medveščak bolji od Fortune, uvjerljivi Podsused, Petrinja, Šanac, Zabok i Otočac…

Kadeti Zaboka

Danas je na rasporedu osam utakmica u II. i III. muškoj kadetskoj ligi.

II. kadetska liga, 4. kolo

20.10.2018. 14:00 Zabok - Agens Univers 81:51
20.10.2018. 16:20 Gorica - Podsused 42:70
20.10.2018. 16:30 Medveščak - Fortuna 82:67
20.10.2018. 17:30 Petrinja - Samobor 78:54
21.10.2018. 11:00 Sesvete - Sisak 127:43
21.10.2018. 12:30 Cedevita II - Velgor 94:62
II. kadetska liga, 4. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zabok 17 25 20 19 81
Agens Univers 7 10 16 18 51
20.10.2018. / 14:00 42:17 39:34
Zabok
Danijel Strehovec 23, Mihael Tomić 20, Franjo Elčić 19, Karlo Borovčak 15, Filip Svečnjak 4, Lovro Gredičak 0, Luka Smetiško 0, Jan Kroflin 0, Marko Stipić 0, Tin Gvozdanović 0.
Agens Univers
Roberto Mazarekić 22, Filip Hofman 13, Ante Bilić 8, Tin Talan 5, Antonio Mamić 3, Ivan Vonić 0, Luka Ivančić 0, Antonio Cimaš 0, Ivan Pilekić 0, Max Talan 0, Mislav Popović 0, Karlo Hegedić 0.
II. kadetska liga, 4. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Gorica 6 11 10 15 42
Podsused 22 14 16 18 70
20.10.2018. / 16:20 17:36 25:34
Gorica
Antonio Janjić 19, Fran Maletić 12, Tin Getz 8, Jakov Ninić 3, Andrej Mudrinić 0, Fran Alpeza 0.
Podsused
Fran Filip Junaković 14, Luka Jerković 11, Patrik Ćuže 10, Tin Šestak 9, Dominik Bambir 7, Tomislav Matanović 6, Šimun Barić 6, Damjan Filipović 5, Marko Divjak 2, G Šušak 0, Luka Balog 0, Igor Vulelija 0.
II. kadetska liga, 4. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Medveščak 18 31 15 18 82
Fortuna 12 12 22 21 67
20.10.2018. / 16:30 49:24 33:43
Medveščak
Max Karačić 26, Fran Belas 13, Lovro Došen 12, Paolo Istanbuli 10, Gabrijel Mikulić 8, Jakov Jacović 8, Domagoj Frljak 3, Andrija Brzović 2, Stipe Žužul 0, Jan Begović 0, Antonio Vuk 0.
Fortuna
Branimir Hrsto 22, Domagoj Vukmanić 13, F Mršo 10, Lovro Harmić 8, Dominik Ladan 6, Mihovil Grubišić 4, Robert Tursan 2, Fran Škoda 2, Patrik Gašparić 0, Tin Kuhner 0, Sven Brcković 0.
II. kadetska liga, 4. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Petrinja 20 21 18 19 78
Samobor 11 16 10 17 54
20.10.2018. / 17:30 41:27 37:27
Petrinja
Sven Gavranović 21, Niko Bezak 16, Sebastijan Beriša 10, Marco Gelo 10, Domagoj Šako 10, Božo Mislav Šako 6, Marin Bobeta 2, Marin Radošević 2, David Sklepić 1, Ante Radošević 0, Blaženko Nikolić 0, Petar Marjanović 0.
Samobor
Leonardo Klišanić 20, Roko Spaseski Baburek 10, Roko Sedlar 7, Lovro Razum 4, Leon Čizmok 4, Dorijan Mihalić 3, Lovro Sedlar 3, Dane Crljen 3, Marin Sirovica 0.

II. kadetska liga

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Zabok 4 3 1 2 - 0 1 - 1 315 214 +101 7
2. Velgor 3 3 0 2 - 0 1 - 0 187 99 +88 6
3. Sesvete 3 3 0 2 - 0 1 - 0 231 197 +34 6
4. Podsused 4 2 2 0 - 2 2 - 0 262 235 +27 6
5. Medveščak 4 3 1 1 - 1 2 - 0 244 233 +11 6
6. Petrinja 4 2 2 1 - 2 1 - 0 287 288 -1 6
7. Fortuna 4 2 2 1 - 0 1 - 2 268 300 -32 6
8. Cedevita II 3 2 1 1 - 0 1 - 1 250 181 +69 5
9. Samobor 4 1 3 0 - 2 1 - 1 273 310 -37 5
10. Sisak 3 1 2 1 - 1 0 - 1 211 247 -36 4
11. Agens Univers 4 0 4 0 - 1 0 - 3 226 310 -84 4
12. Gorica 4 0 4 0 - 2 0 - 2 197 337 -140 4

III. kadetska liga, 4. kolo

20.10.2018. 10:45 Jaska - Otočac 33:84
20.10.2018. 13:30 Agrodalm - KK Šanac 56:78
20.10.2018. 15:30 Krapina - Dugo Selo 56:49
20.10.2018. 18:00 Ivanić - Zapad 80:61
21.10.2018. 10:30 Pešća Cedevita - Bosco II 98:55
21.10.2018. 12:20 Zrinjevac 1937 - Maksimir 36:68
III. kadetska liga, 4. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Jaska 8 9 8 8 33
Otočac 24 26 13 21 84
20.10.2018. / 10:45 17:50 16:34
Jaska
Zvonimir Rožić 10, Jan Jalšovec 8, Filip Tutek 6, Marko Antonio Turkalj 5, Nikola Knežević 2, Ivan Palaković 2, Mislav Ivančić 0, Tin Fresl 0, Tilio Baotić 0, Luka Štimac 0, Luka Radić 0, Marin Šaban 0.
Otočac
Marko Šporčić 26, Josip Podnar 24, Juraj Stopić 19, Marino Dubravčić 4, Ivan Burić 4, Ivan Njegovan 4, Dominik Orešković 3.
III. kadetska liga, 4. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Agrodalm 10 19 18 9 56
KK Šanac 21 20 25 12 78
20.10.2018. / 13:30 29:41 27:37
Agrodalm
Filip Vitković 20, Timo Maksan 14, Ivan Kremljak 11, Niko Škrobot 7, Fran Duplančić 2, Luka Iveljić 2, Marko Zrilić 0, Goran Gruborović 0, Marko Osmokrović 0, Željko Capan 0, Lovro Mišak 0.
KK Šanac
Ivan Babić 23, Toni Katić 16, Luka Vučetić 13, Antonio Muža 12, Toni Mavrović 6, Mateo Car 4, Karlo Karlica 4, Luka Jurčić 0, Luka Milanović 0, I Mavrović 0, Ivan Lovrinić 0.
III. kadetska liga, 4. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Krapina 17 20 11 8 56
Dugo Selo 8 11 10 20 49
20.10.2018. / 15:30 37:19 19:30
Krapina
Lovro Čižmek 14, Martin Benc 13, Martin Mlinarić 9, Antonio Žigman 6, Noa Konjić 4, Pavo Jagić 3, Hrvoje Strehovec 3, Žan Gregurović 2, Leon Hojski 2, Jakov Jurinjak 0, Marko Halužan 0.
Dugo Selo
Borna Gudelj 14, Kristijan Kuprešak 10, Petar Radoš 8, Tomislav Kolarić 6, Frane Eranović 6, Niko Velić 4, Dino Hujić 1, Martin Barilić 0, Paulo Borovec 0.
III. kadetska liga, 4. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Ivanić 19 22 22 17 80
Zapad 12 22 11 16 61
20.10.2018. / 18:00 41:34 39:27
Ivanić
Tin Acinger 28, Dominik Pavlović 16, Frano Radašević 16, Kristijan Korbus 10, Josip Pelesk 6, Adam Vuković 4, Marko Loth 0, Filip Mužina 0, Egon Skendrović 0, Matija Bunjevac 0.
Zapad
Juraj Štefec 16, Ivan Nenadić 11, Ivan Bradić 9, Mihael Tomić 9, Fran Damiš 8, David Grabovac 3, Filip Naglić 3, Marin Kelava 2.