Danas osam utakmica u II. i III.ligi... Kadeti: Pregled subotnjih utakmica u II. i III.ligi…

Agrodalm - Otočac

Danas se igra 8 utakmica u II. i III. muškoj kadetskoj ligi.

II. kadetska liga, 2. kolo

06.10.2018. 14:15 Gorica - Samobor 50:79
06.10.2018. 15:00 Zabok - Fortuna 85:48
06.10.2018. 15:00 Cedevita II - Sisak 95:54
06.10.2018. 20:00 Agens Univers - Podsused 57:75
07.10.2018. 10:30 Medveščak - Velgor 0:20
07.10.2018. 16:00 Petrinja - Sesvete 64:84
II. kadetska liga, 2. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Gorica 8 9 10 23 50
Samobor 21 14 24 20 79
06.10.2018. / 14:15 17:35 33:44
Gorica
Antonio Janjić 17, Tin Getz 14, Jakov Ninić 7, Fran Maletić 6, Jerko Vujević 4, Borna Pereković 2, Andrej Mudrinić 0, Fran Alpeza 0.
Samobor
Leonardo Klišanić 22, Roko Sedlar 18, Niko Mixich 14, Lovro Sedlar 8, Ivan Miklenić 7, Leon Čizmok 4, Tin Jelić 4, Lovro Razum 2, Dorijan Mihalić 0.
II. kadetska liga, 2. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Cedevita II 25 29 21 20 95
Sisak 17 7 11 19 54
06.10.2018. / 15:00 54:24 41:30
Cedevita II
Luka Krajnović 16, Lovre Škara 13, Sven Olah 11, Bojan Tišma 10, Andrija Jelavić 10, Luka Dumanić 8, Leon Šljivarić 7, Leon Brkić 7, Florijan Sabljić 7, Bruno Mamić 6, Ivica Lebeda 0.
Sisak
Karlo Petrinović 20, Josip Akrap 9, Ivan Matleković 7, Mihael Jordan 7, Marin Prosenjak 7, Samson Vijačkić 4, Tin Kasumović 0, Luka Smuđ 0, Leonardo Ičanović 0, Boris Džakula 0, Luka Davidović 0.
II. kadetska liga, 2. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zabok 29 19 20 17 85
Fortuna 10 16 9 13 48
06.10.2018. / 15:00 48:26 37:22
Zabok
Mihael Tomić 26, Karlo Borovčak 22, Danijel Strehovec 15, Franjo Elčić 14, Luka Smetiško 8, Lovro Gredičak 0, Tin Gvozdanović 0, Filip Svečnjak 0, Roko Tičina 0, Marko Stipić 0.
Fortuna
Branimir Hrsto 16, Sven Brcković 9, Domagoj Vukmanić 7, Robert Tursan 6, Fran Škoda 4, Karlo Martinčić 4, Lovro Harmić 2, Dominik Brekalo 0, Mateo Gašparić 0.
II. kadetska liga, 2. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Agens Univers 13 22 9 13 57
Podsused 18 21 15 21 75
06.10.2018. / 20:00 35:39 22:36
Agens Univers
Ante Bilić 19, Roberto Mazarekić 12, Antonio Cimaš 9, Filip Hofman 8, Antonio Mamić 3, Ivan Vonić 2, Ivan Pilekić 2, Mislav Popović 2, Max Talan 0, Tin Talan 0, Luka Ivančić 0, Karlo Hegedić 0.
Podsused
Tomislav Matanović 23, Tin Šestak 13, Damjan Filipović 12, Vice Lončar 6, Dominik Bambir 6, Luka Balog 5, Matej Mihalić 4, Luka Jerković 4, Fran Filip Junaković 2, Igor Vulelija 0, Nikola Akrap 0.

III. kadetska liga, 2. kolo

06.10.2018. 10:30 Agrodalm - Otočac 72:66
06.10.2018. 12:00 Pešća Cedevita - Dugo Selo 102:26
06.10.2018. 14:20 Zrinjevac 1937 - Zapad 42:82
06.10.2018. 15:15 Krapina - Jaska 49:44
11.10.2018. 20:30 Maksimir - Bosco II 59:41
17.10.2018. 16:00 Ivanić - KK Šanac 0:0
III. kadetska liga, 2. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Agrodalm 16 21 13 22 72
Otočac 11 23 24 8 66
06.10.2018. / 10:30 37:34 35:32
Agrodalm
Filip Vitković 30, Timo Maksan 20, Goran Gruborović 10, Ivan Kremljak 8, Luka Iveljić 2, Željko Capan 2, Niko Škrobot 0, Marko Osmokrović 0, Marko Zrilić 0, Stipe Roko Cvjetković 0.
Otočac
Josip Podnar 22, Marko Šporčić 21, Juraj Stopić 17, Marino Dubravčić 4, Ivan Njegovan 2, Ivan Burić 0, Dominik Orešković 0.
III. kadetska liga, 2. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Pešća Cedevita 28 18 34 22 102
Dugo Selo 5 9 2 10 26
06.10.2018. / 12:00 46:14 56:12
Pešća Cedevita
Jakob Košak 24, Fran Remenar 24, Antonio Zaneti 16, Luka Klemen 16, Marko Ravlić 13, Filip Klemen 3, Adis Ćatić 2, Fran Božić 2, Jakob Vučić Šneperger 2, Ivan Šunić 0, Zlatan Mehmedović 0, Tomo Smital 0.
Dugo Selo
Frane Eranović 6, Tomislav Kolarić 6, Martin Barilić 4, Marko Perković 3, Kristijan Kuprešak 3, Borna Gudelj 2, Dino Hujić 2, Luka Lovrić 0, Paulo Borovec 0.
III. kadetska liga, 2. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zrinjevac 1937 11 9 12 10 42
Zapad 29 18 17 18 82
06.10.2018. / 14:20 20:47 22:35
Zrinjevac 1937
Jan Latović 11, Ivan Ricijaš 9, Ivan Kovačević 9, Manuel Bazina 4, Nikola Martinec Slako 3, Marko Herceg 2, Fran Kvesić 2, Lovro Burušić 2, Rene Kvastek 0, Marko Grladinović 0, Lovre Mirošević 0.
Zapad
Ivan Bradić 29, Ivan Nenadić 14, David Grabovac 11, Filip Naglić 10, Mihael Tomić 6, Sven Matić 6, Juraj Štefec 4, Fran Damiš 2, Bruno Purgar 0.
III. kadetska liga, 2. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Krapina 12 12 16 9 49
Jaska 6 13 12 13 44
06.10.2018. / 15:15 24:19 25:25
Krapina
Martin Mlinarić 18, Martin Benc 13, Noa Konjić 9, Leon Hojski 3, Hrvoje Vincelj 2, Luka Vincelj 2, Jakov Jurinjak 2, Hrvoje Strehovec 0, Lovro Čižmek 0, Žan Gregurović 0, Pavo Jagić 0, Marko Halužan 0.
Jaska
Jan Jalšovec 16, Dorijan Štulec 15, Filip Tutek 8, Tin Fresl 4, Tilio Baotić 1, Luka Radić 0, Luka Štimac 0, Mislav Ivančić 0.