U 6.kolu Eurokupa... Cedevita nadigrala Limoges…

U 6.kolu skupine B Eurokupa Cedevita je nadigrala Limoges 91:71 i tako upisala svoju treću pobjedu. Odlično otvaranje utakmice (11:3) odvuklo je domaćine do 12 razlike (29:17) na isteku prve četvrtine. S tri trice (Pullen, Cook, Katić) momčad Slavena Rimca u 12.minuti ima 14 razlike (38:24). Gosti su sredinom treće četvrtine smanjili na minus 5 (58:53), ali su brzo Žganec, Ramljak i Cook vratili Cedevitu na 12 razlike (67:55). Serijom 15:2 zagrepčani su sredinom posljednje četvrtine imali 23 razlike (85:62) koliko je bilo i u završnici susreta (91:68).

Elgin Cook je ubacio 19 poena.Justin Cobbs i Jacob Pullen su dodali po 17, a Ivan Ramljak 11 poena uz 9 skokova. Kod Limogesa najviše je ubacio Axel Bouteille(13).