Podijeljene medalje i trofeji najboljima... Završila 22.sezona Cibona lige, klupske lige Vučića…

Jučer je u sportskim dvoranama kompleksa boćarskog doma završila 22. sezona Cibona lige, klupske lige košarkaškog kluba Vučići namijenjenoj svim polaznicima i polaznicama škole košarke Vučići u kojoj su svi mogli jednakomjerno igrati na svakoj utakmici neovisno o razini znanja i sposobnosti.

KATEGORIJA DJECE DOBNOG UZRASTA DO 9 GODINA – ROĐENI 2009/2010

Postignuti rezultati

Za 1. mjesto / NUBILUS vs DINGO                29:11
Za 3. mjesto / LUPASTER vs HATTAI           15:16
Za 5. mjesto / ITALICUS vs ARCTOS             14:6
Za 7. mjesto / LUPUS vs LANIGER                 20:0

Konačni poredak:

  1. NUBILUS (OŠ Pantovčak + OŠ Prečko)
  2. DINGO (OŠ M. Krleža + OŠ A. Harambašić)
  3. HATTAI (OŠ Medvedgrad + OŠ Trstenjak)
  4. LUPASTER (OŠ I. Gundulić)
  5. ARCTOS (OŠ Jordanovac + OŠ Filipović)
  6. ITALICUS (OŠ P. Miškine + OŠ Cvjetno)
  7. LUPUS (OŠ P. Zrinski + OŠ Krestivni razvoj)
  8. LANIGER (OŠ Cankar + OŠ Stenjevec + OŠ Mladost)

KATEGORIJA DJECE DOBNOG UZRASTA DO 11 GODINA – ROĐENI 2007/2008

Postignuti rezultati

Za prvo mjesto / SIMENSIS vs LUPASTER                  18:14
Za treće mjesto / LUPUS vs PALLIPES                         16:8
Za peto mjesto / NUBILUS vs RUFUS                           17:21
Za sedmo mjesto / ORION vs ARCTOS                         0:20
Za deveto mjesto / LANIGER vs DINGO                       12:9
Za jedanaesto mjesto / HATTAI vs CRASSODON       4:9
Za trinaesto mjesto / ITALICUS vs ALBUS                   26:2

Konačni poredak

  1. SIMENSIS (OŠ A. Harambašića)
  2. LUPASTER (OŠ Gundulića)
  3. LUPUS (OŠ P. Zrinski)
  4. PALLIPES (OŠ Trstenjak)
  5. RUFUS (OŠ Markuševec + OŠ Prečko + OŠ I. Filipović)
  6. NUBILUS (OŠ Pantovčak)
  7. ARCTOS (OŠ Jordanovac)
  8. ORION (OŠ I. Gundulić2)
  9. LANIGER (OŠ I. Cankar)
  10. DINGO (OŠ M. Krleža)
  11. CRASSODON (OŠ Stenjevec)
  12. HATTAI (OŠ Medvedgrad)
  13. ITALICUS (OŠ P. Miškina + OŠ Cvjetno)
  14. ALBUS (OŠ Mladost)

KATEGORIJA DJECE DOBNOG UZRASTA DO 15 GODINA – ROĐENI 2003 – 2006

Postignuti rezultati

Za prvo mjesto / LANIGER vs LUPASTER                  9:24
Za treće mjesto / DINGO vs CRASSODON                 20:0
Za peto mjesto / ITALICUS vs PALLIPES                   18:13
Za sedmo mjesto / LUPUS vs ALBUS                           20:0

Konačni poredak

  1. LUPASTER (OŠ I. Gundulić)
  2. LANIGER (OŠ I. Cankar)
  3. DINGO (OŠ M. Krleža)
  4. CRASSODON (OŠ Stenjevec + OŠ Markuševec)
  5. ITALICUS (OŠ P. Miškine + OŠ Cvjetno)
  6. PALLIPES (OŠ Medvedgrad + OŠ D. Trstenjak)
  7. LUPUS (OŠ P. Zrinski)
  8. ALBUS (OŠ Mladost + OŠ Prečko)