Igrano šest utakmica... U-12 (m): Pregled II.lige…

U dvorani OŠ Mato Lovrak u Dubravi jučer su igrane utakmice II.lige za dječake do 12.godina.

REZULTATI:

OTOČAC – ČRNOMEREC   30:11  (1:6, 6:2, 14:1, 9:2)

Otočac: Majer, Tonković, Bradačić, Vukelić 8, Šepac 1, Šporčić 3, Žubrinić 6, Odorčić 10, Cvitković, Marković 2, Bogdanić. 
Črnomerec: Horvat, Rubeša, Lučić 2, Igrc, Bilić, Anić-Ćurko, Bošković 1, Garac 6, Sever 2, Korboni, Škugor.

MEĐIMURJE/MLADOST – CEDEVITA II   24:32  (9:10, 2:11, 9:5, 4:6)

Međimurje/Mladost: Šarić 12, Kraljić 2, Pranklin, Knežević 3, Kelkedi, Juras, Kocijan, Kovač, Šimunić 8.
Cedevita II: Grbić, Krizmanić, Vrdoljak 4, Banić, Skledar, Zrilić, Šrbašić, Musa 10, Škara, Kirigin, Grašo 8, Olah 10, Sirovina, Poljak. 

OTOČAC – VUČIĆI WOLFSCUBS  28:23  (6:5, 10:6, 4:2, 8:10)

Otočac: Majer, Tonković 3, Bradačić, Vukelić 4, Šepac 6, Šporčić, Žubrinić 4, Odorčić 11, Cvitković, Marković, Bogdanić. 
Vučići Wolfscubs: Čubrić 3, Mančetić 5, Čupo, Župan 2, Zrilić, Šaravanja, Šimundža 3, Slivanjak, Murtinorich 10, Gagron.

MEĐIMURJE/MLADOST – SISAK   24:28  (10:7, 3:4, 6:15, 5:2)

Međimurje/Mladost: Šarić 17, Kraljić, Pranklin 2, Knežević, Kelkedi, Juras, Kocijan, Kovač 4, Šimunić 1.
Sisak: Papić, Solomun, Baltić, Čiča, Vukašinović, Drešar 8, Medaković 16, Maričević, Probst 4, Rožić, Kadić, Stipić, Zaborac.

SISAK – NOVI ZAGREB     26:30  (12:12, 2:4, 2:8, 10:6)

Sisak: Papić, Solomun, Baltić, Čiča, Vukašinović, Drešar 8, Medaković 16, Maričević, Probst, Rožić, Kadić, Stipić, Zaborac 2.
Novi Zagreb: Gudelj, Zanki 2, Filipin, Kršić 4, Vrkljan, Cvitković 4, Ćulić, Tomljanović 12, Keleva 2, T.Franić 4, G.Franić, Marić 2.

PEŠĆA CEDEVITA – BOSCO   25:17  (12:4, 4:1, 7:6, 1:6)

Pešća Cedevita: Dujaković 4, Kladarić 2, Radoš, Kikaš, Filipović 8, Radić 6, Kukuleća, Bašić 5, Šipov, Jurić.
Bosco: Radovanić, Vlahov, A.Perić 8, Mostarkić, Šarić 5, Calek, Z.Perić, Nekić 2, Mandić, Bilić Prcić 2, Bulić.

POREDAK:

  1. Otočac  4/0 (+47)
  2. Cedevita II   2/1  (+10)
  3. Sisak      1/3  (-31)
  4. Pešća Cedevita  2/0  (+43)
  5. Novi Zagreb    2/0  (+18)
  6. Mladost/Međimurje  0/4  (-27)
  7. Črnomerec    0/3  (-76)
  8. Larus    1/0  (+1)
  9. Bosco    0/2  (-24)
  10. Vučići Wolfscubs  0/1  (-5)
  11. Velgor   0/0
  12. Medveščak   0/0
  13. Šanac Karlovac   0/0

RASPORED UTAMICA, Nedjelja 09.12.2018. (SD Dubrava)

08.30  Rudeš – Vučići Cibona 
08.30  Bosco Novi Zagreb – Cedevita 
08.30  Medveščak – Cedevita II 
09.25  Grafičar – Vučići Cibona 
09.25  Bosco Novi Zagreb – Rudeš 
09.25  Larus – Velgor  
10.20  Dubrava – Grafičar 
10.20  Vučići Wolfscubs – Velgor 
10.20  Medveščak – Larus