Raspored utakmica mlađih kategorija... Tko, gdje, kada….

Donosimo tjedni raspored utakmica mlađih dobnih kategorija u periodu 13.03. – 23.03.2018.

I. Juniorska liga

13.03.2018. 21:00Dubrava - Rudeš (SD Dubrava)

I. Juniorska liga

14.03.2018. 17:00Zagreb - Cedevita (SD Trnsko)
14.03.2018. 20:30Cibona - Zapruđe (KC Dražen Petrović)

I. Juniorska liga

18.03.2018. 14:00Podsused - Bosco (SD Sutinska Vrela)

I. Juniorska liga, 16. kolo

20.03.2018. 20:30Cedevita - Samobor (Dom košarke Cedevita)
20.03.2018. 20:40Rudeš - Zagreb (SD OŠ Rudeš)
20.03.2018. 20:40Maksimir - Cibona (Ekonomski fakultet)
21.03.2018. 21:15Zapruđe - Podsused (SD ZV, paviljon 25)
22.03.2018. 20:20Bosco - Dubrava (SD OŠ Borovje)

II. Juniorska liga, 6. kolo

17.03.2018. 10:30KK Šanac - Medveščak (ŠŠD Karlovac)
17.03.2018. 12:20Sesvete - Mladost (Srednja škola Sesvete)
18.03.2018. 12:00Fortuna - Gorica (SD Zaprešić)
18.03.2018. 15:30Sisak - Agrodalm (SD Brezovica)
18.03.2018. 17:00Zapad - Agens Univers (Dom košarke Cedevita)

III. Juniorska liga

13.03.2018. 20:40Maksimir II - Duga Resa (Ekonomski fakultet)
13.03.2018. 20:45Rudeš II - Petar Zrinski (SD OŠ Rudeš)

III. Juniorska liga, 6. kolo

17.03.2018. 13:30Duga Resa - KK Krapina (SD OŠ V.Nazor)
17.03.2018. 14:00Zabok - Maksimir II (OŠ Zabok)
17.03.2018. 14:30Bosco II - Rudeš II (SD OŠ Matija Gubec)
17.03.2018. 16:00Glina - Ivanić (ŠSD Glina)
18.03.2018. 15:30Petar Zrinski - Larus (SD II OŠ Vrbovec)

1. juniorska liga (ž)

13.03.2018. 20:20ŽKK Folka Borovje - ŽKK Sisak (SD OŠ Borovje)

1. juniorska liga (ž), 6. kolo

17.03.2018. 19:30ŽKK Croatia 2006 - ŽKK Krapina (SD Ivan Arapović)
18.03.2018. 10:30ŽKK Zagreb - ŽKK Medveščak (SD Trnsko)
18.03.2018. 20:00ŽKK Karlovac - ŽKK Sisak (ŠŠD Karlovac)
19.03.2018. 20:15ŽKK Orka - ŽKK Dubrava BLC (SD Dubrava)
21.03.2018. 21:00ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Folka Borovje (SD Ivan Arapović)

Jedinstvena kadetska liga, 11. kolo

19.03.2018. 20:30Cibona - Bjelovar (KC Dražen Petrović)

I. Pretkadetska liga (1. - 6.mjesto)

15.03.2018. 21:15Cibona - Dubrava (SD OŠ Mato Lovrak)

I. Pretkadetska liga (1. - 6.mjesto), 5. kolo

17.03.2018. 17:00Rudeš - Mladost (SD OŠ Rudeš)
18.03.2018. 17:00Pešća Cedevita - Dubrava (Dom košarke Cedevita)
18.03.2018. 17:00Cedevita - Cibona (Dom košarke Cedevita)

I. Pretkadetska liga (7. - 11.mjesto), 5. kolo

17.03.2018. 14:00Zapad - Medveščak (Dom košarke Cedevita)
18.03.2018. 10:00Zagreb - Bosco (SD Trnsko)

1. Pretkadetska liga (ž), 6. kolo

17.03.2018. 15:30ŽKK Orka - ŽKK Medveščak (SŠ Jelkovec)
17.03.2018. 20:00ŽKK Folka Borovje - ŽKK Lovrekice (SD OŠ Borovje)

II. Pretkadetska liga, 6. kolo

17.03.2018. 14:30Zrinjevac 1937 - Agens Univers (SD Ivan Arapović)
18.03.2018. 10:00KK Šanac - Zapad II (ŠŠD Karlovac)
18.03.2018. 10:40Agrodalm - Fortuna (SD OŠ A.Stepinac)
05.05.2018. 14:00Petrinja - Ivanić (SŠ Petrinja)

II. Pretkadetska liga (ž), 6. kolo

17.03.2018. 11:15ŽKK Zagreb - ŽKK Trešnjevka 2009 II (SD Trnsko)
17.03.2018. 11:30ŽKK Istok - ŽKK Vindi Varaždin (SD OŠ Sv. Klara)
17.03.2018. 11:30ŽKK Sisak - ŽKK Karlovac (OŠ Braća Ribar)
17.03.2018. 14:20ŽKK Samobor - ŽKK Dubrava BLC (SD Samobor)
18.03.2018. 14:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Croatia 2006 (SD Zaprešić)

III. Pretkadetska liga, 6. kolo

16.03.2018. 21:00Velgor - Ksaver (OŠ Novo Čiče)
17.03.2018. 12:00Zabok - Maksimir (OŠ Zabok)
17.03.2018. 17:00Zapruđe - Samobor (SD ZV, paviljon 25)
06.04.2018. 17:00Sisak - Krapina (OŠ Braća Ribar)

IV. Pretkadetska liga, 6. kolo

17.03.2018. 13:00Hermes Analitica - Ogulin (SD OŠ M.Laginja)
18.03.2018. 14:00Otočac - Petar Zrinski (SD Otočac)
18.03.2018. 14:15Podsused - Jaska (SD Sutinska Vrela)
18.03.2018. 15:00Gorica - Cedevita II (GSD Velika Gorica)

V. Pretkadetska liga, 6. kolo

17.03.2018. 10:30Sesvete II - Bosco II (Srednja škola Sesvete)
17.03.2018. 16:00Novska - Duga Resa (SŠ Novska)
18.03.2018. 19:00Novi Zagreb - Larus (Osnovna škola Zapruđe)

Dječaci 2005 - I.liga, 9. kolo

18.03.2018. 08:20Rudeš - Cibona (SD Dubrava)
18.03.2018. 08:20Cedevita - Dubrava (SD Dubrava)
18.03.2018. 09:15Zagreb - Vučići (SD Dubrava)
18.03.2018. 10:10Petrinja - Zagreb (SD Dubrava)
18.03.2018. 11:05Petrinja - Vučići (SD Dubrava)

Dječaci 2005 - II.LIGA, 13. kolo

18.03.2018. 08:20Sesvete - Zapad (SD Dubrava)
18.03.2018. 09:15Cedevita II - Samobor (SD Dubrava)
18.03.2018. 09:15Zapad - Gorica (SD Dubrava)
18.03.2018. 10:10Gorica - Bosco (SD Dubrava)
18.03.2018. 10:10KK Šanac - Cedevita II (SD Dubrava)
18.03.2018. 11:05Samobor - Medveščak (SD Dubrava)
18.03.2018. 11:05KK Šanac - Dugo Selo (SD Dubrava)