Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.... Tko, gdje, kada….

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.

I. Juniorska liga, 5. kolo

09.12.2018. 10:30Bosco - Mladost (SD Trnsko)
09.12.2018. 11:30Rudeš - Medveščak (SD OŠ Ivan Filipović)
10.12.2018. 20:30Cibona - Maksimir (KC Dražen Petrović)
12.12.2018. 21:20Samobor - Cedevita (SD Samobor)
12.12.2018. 21:30Zapruđe - Dubrava (SD ZV, paviljon 25)

I. Kadetska liga, 12. kolo

05.12.2018. 21:15Cedevita - Zapruđe (Dom košarke Cedevita)
09.12.2018. 11:00Hermes Analitica - Rudeš (SD OŠ M.Laginja)
09.12.2018. 13:30Dubrava - Cibona (KC Dražen Petrović)
12.12.2018. 21:00Mladost - Bosco (SD OŠ Matija Gubec)

II. kadetska liga, 11. kolo

07.12.2018. 21:15Medveščak - Sisak (SD OŠ Ivan Filipović)
08.12.2018. 12:00Fortuna - Velgor (SD Zaprešić)
08.12.2018. 14:15Gorica - Sesvete (GSD Velika Gorica)
08.12.2018. 19:30Cedevita II - Petrinja (Dom košarke Cedevita)
08.12.2018. 20:00Agens Univers - Samobor (ZV, SC Univers)
09.12.2018. 17:15Podsused - Zabok (SD Sutinska Vrela)

III. kadetska liga, 11. kolo

06.12.2018. 21:00Maksimir - Dugo Selo (Ekonomski fakultet)
08.12.2018. 14:00Ivanić - Otočac (SD Žeravinec)
08.12.2018. 19:30Zapad - KK Šanac (Dom košarke Cedevita)
09.12.2018. 11:00Pešća Cedevita - Jaska (Dom košarke Cedevita)
09.12.2018. 19:00Bosco II - Zrinjevac 1937 (SD Trnsko)
19.12.2018. 20:00Agrodalm - Krapina (Odgođena utakmica)

I. Kadetska liga (ž), 10. kolo

05.12.2018. 21:15ŽKK Zagreb - ŽKK Orka (SD Trnsko)
06.12.2018. 20:20ŽKK Folka Borovje - ŽKK Medveščak (SD OŠ Borovje)

II. Kadetska liga (ž), 11. kolo

09.12.2018. 13:00ŽKK Jabuka - ŽKK Orka II (SD Zaprešić)
09.12.2018. 14:30ŽKK Karlovac - ŽKK Trešnjevka 2009 II (ŠŠD Karlovac)
12.12.2018. 20:00ŽKK Lovrekice - ŽKK Folka Borovje II (OŠ D.Tadijanović Petrinja)

I. Pretkadetska liga, 5. kolo

05.12.2018. 21:15Dubrava - Cedevita (SD OŠ Mato Lovrak)
06.12.2018. 21:15Mladost - Cibona (Dom košarke Cedevita)
08.12.2018. 12:00Sisak - Rudeš (SD Brezovica)
09.12.2018. 13:30Zapad - Medveščak (Dom košarke Cedevita)
09.12.2018. 16:00Sesvete - Pešća Cedevita (SD OŠ Sesvetska sela)

I.liga Dječaci U13, 5. kolo

08.12.2018. 13:00Larus - Bosco Novi Zagreb (SD OŠ Ive Andrića)
08.12.2018. 14:00Zapad - Cedevita (Dom košarke Cedevita)
08.12.2018. 18:30Rudeš - Dubrava (SD OŠ Rudeš)
09.12.2018. 15:30Cibona - Medveščak (KC Dražen Petrović)

II.liga Dječaci U13, 5. kolo

08.12.2018. 13:15Bosco - Cedevita II (SD Trnsko)
08.12.2018. 15:30Dugo Selo - Sisak (OŠ Ivan Benković)
09.12.2018. 10:30Agrodalm - KK Šanac (SD OŠ A.Stepinac)
09.12.2018. 12:00Otočac - Sesvete (SD Otočac)
09.12.2018. 15:20Samobor - Maksimir (SD Samobor)

Djevojčice U13, 5. kolo

03.12.2018. 20:15ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Medveščak (SD Ivan Arapović)
08.12.2018. 17:30ŽKK Istok - ŽKK Folka Borovje (SD OŠ Borovje)