Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija... Tko, gdje, kada….

Donosimo tjedni raspored utakmica mlađih dobnih kategorija u periodu 15.05. – 22.05.2018.

II. Juniorska liga, 14. kolo

18.05.2018. 19:30Agens Univers - Medveščak (ZV, SC Univers)
19.05.2018. 20:00Sisak - Mladost (Odgođena utakmica)
20.05.2018. 10:00KK Šanac - Agrodalm (ŠŠD Karlovac)
20.05.2018. 14:20Sesvete - Fortuna (SD OŠ Sesvetska sela)
30.05.2018. 21:00Zapad - Gorica (Odgođena utakmica)

III. juniorska liga (1.-6.mj)

15.05.2018. 20:40Maksimir II - Bosco II (Ekonomski fakultet)

III. juniorska liga (1.-6.mj), 3. kolo

19.05.2018. 10:00Maksimir II - Zabok (Ekonomski fakultet)
19.05.2018. 13:30Bosco II - Larus (Dom sportova III)
19.05.2018. 17:00Duga Resa - Rudeš II (SD OŠ V.Nazor)

III. juniorska liga (7.-11.mj), 3. kolo

20.05.2018. 12:30Petar Zrinski - Hermes Analitica (SD II OŠ Vrbovec)
20.05.2018. 19:00Ivanić - KK Krapina (SD Žeravinec)

I.Juniorska liga (ž) (5.-10.), 5. kolo

19.05.2018. 12:00ŽKK Orka - ŽKK Krapina (SD OŠ Mato Lovrak)
19.05.2018. 16:30ŽKK Croatia 2006 - ŽKK Sisak (SŠD Peščenica)
20.05.2018. 11:45ŽKK Dubrava BLC - ŽKK Karlovac (SD Dubrava)

II. Pretkadetska liga, 14. kolo

19.05.2018. 12:20Zrinjevac 1937 - Zapad II (SD Ivan Arapović)
19.05.2018. 16:30Agrodalm - Agens Univers (SD ZV, paviljon 25)
20.05.2018. 12:00KK Šanac - Ivanić (ŠŠD Karlovac)
20.05.2018. 15:30Petrinja - Fortuna (SŠ Petrinja)

II. Pretkadetska liga (ž) (1.-5.), 5. kolo

16.05.2018. 20:50ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Croatia 2006 (SD Ivan Arapović)
26.05.2018. 10:30ŽKK Vindi Varaždin - ŽKK Jabuka Zaprešić

III. Pretkadetska liga, 14. kolo

18.05.2018. 21:00Velgor - Maksimir (OŠ Novo Čiče)
19.05.2018. 13:00Sisak - Ksaver (OŠ Braća Ribar)
19.05.2018. 20:00Zabok - Samobor (Odgođena utakmica)
20.05.2018. 09:30Zapruđe - Krapina (SD ZV, paviljon 25)

IV. Pretkadetska liga

16.05.2018. 20:30Petar Zrinski - Hermes Analitica (SD II OŠ Vrbovec)
16.05.2018. 20:45Jaska - Gorica (SŠ Jastrebarsko)

IV. Pretkadetska liga, 14. kolo

19.05.2018. 12:30Dugo Selo - Petar Zrinski (OŠ Ivan Benković)
19.05.2018. 15:00Hermes Analitica - Jaska (SD OŠ M.Laginja)
19.05.2018. 16:15Gorica - Ogulin (GSD Velika Gorica)
20.05.2018. 16:00Otočac - Cedevita II (SD Otočac)

Dječaci 2005 - I.liga, 16. kolo

20.05.2018. 08:20Vučići - Cibona (SD Dubrava)
20.05.2018. 08:20Rudeš - Cedevita (SD Dubrava)
20.05.2018. 09:15Vučići - Cedevita (SD Dubrava)
20.05.2018. 10:10Dubrava - Zagreb (SD Dubrava)

Dječaci 2005 - II.LIGA, 19. kolo

20.05.2018. 08:20Cedevita II - Maksimir (SD Dubrava)
20.05.2018. 09:15Medveščak - Zagreb II (SD Dubrava)
20.05.2018. 09:15Larus II - Sesvete (SD Dubrava)
20.05.2018. 10:10Larus II - Bosco (SD Dubrava)
20.05.2018. 11:05Dubrava II - Dugo Selo (SD Dubrava)

Djevojčice 2005 (1-6.mj), 4. kolo

20.05.2018. 10:10ŽKK Medveščak - ŽKK Folka Borovje (SD Dubrava)
20.05.2018. 11:05ŽKK Folka Borovje - ŽKK Istok (SD Dubrava)

Djevojčice 2005 (7-12.mj), 3. kolo

20.05.2018. 11:05ŽKK Karlovac - ŽKK Jabuka Zaprešić (SD Dubrava)
20.05.2018. 12:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Dubrava BLC (SD Dubrava)
20.05.2018. 12:00ŽKK Karlovac - ŽKK Zagreb (SD Dubrava)