Četvrta pobjeda izabranika Damira Miljkovića.... SP, U17: Hrvatska preko Crne Gore do sedmog mjesta…

Pobjedom protiv Crne Gore 74:66 muška U17 reprezentacija Hrvatske nastup na Svjetskom prvenstvu u Argentini okončala je na sedmom mjestu. Nakon dva uzastopna poraza (u četvrtfinalu od prvaka SAD-a i razigravanju od 5. – 8.mjesta protiv Australije) izabranici Damira Miljkovića uspijeli su pronaći snagu da se pobjedom oproste od prvenstva.

Crna Gora je na poluvremenu vodila 36:31, a onda je uslijedila odlična treća četvrtina, točnije posljednje četiri minuta kada je pri prednosti Crne Gore 45:42 naša reprezentacija preko Perasovića, Rudana, Bošnjaka, Gulina i Gizdavčića napravila seriju 19:2 za prednost 61:47.