U osmini finala Kupa Krešimira Ćosića.... Škrljevo opet bolje od Hermes Analitice…

Zagrebačka Hermes Analitica nije uspijela izboriti F-8 završni turnir Kupa Krešimira Ćosića. Škrljevo je na domaćem parketu slavilo 78:63. Domaćini su na startu utakmice poveli 21:9, a Kordić i Perić su ipak do kraja četvrtine uspijeli smanjiti prednost (21:14).  Filip Kordić i Hrvoje Garafolić su kreirali rezultatski priključak (27:24) u 14.minuti, ali su domaćini serijom 8:0 vratili osjetniju prednost koju su sačuvali u nastavku susreta. U posljednju četvrtinu Škrljevo je ušlo s +17 (61:44). Najvećih +25 (75:50) domaćini su imali sredinom posljednje četvrtine, a Hermes Analitica je u završnici ublažila poraz.

Škrljevo je predvodio Davor Konjević s 25 poena i 7 skokova. Jasmin Perković je dodao 13, a Siniša Štemberger i David Ušić po 12 peona. Kod Analitičara Julijan Rajič je ubacio 14, a Garafolić i Bruno Perić po 10 poena.

Treba reći da su Analitičari zaigrali sa samo osam igrača, jer je Bruno Španja i dalje ozlijeđen, a klub je dogovorio raskid suradnje s centrom Draganom Šekeljom.