U Pazinu završen turnir u Mini košarci... PH, U-9: Naslov Vindiji, Črnomerec drugi, Cedevita treća…

Črnomerec i Cedevita na pobjedničkom postolju...

U Pazinu je u organizaciji domaćina KK pain pod pokroviteljstvom FIBA Europe i HKS-a održan završni turnir u Mini košarci za dječake do 9.godina (mogle su nastupiti i mješane ekipe, dječaci+djevojčice). Najviše uspjeha imala je Vindija iz Varaždina koja je osvojila prvo mjesto ispred zagrebačkih klubova Črnomereca i Cedevite.

REZULTATI:

SKUPINA A

PETAK 11.05.2018.

KK ČERNOMEREC – KK OLIVA                       32:3
OKK DRAŽEN PETROVIĆ – KK VINDIJA      12:19
KK OLIVA – KK BOROVO                                 12:23

SUBOTA 12.05.2018.

KK ČRNOMEREC – KK BOROVO                                  23:4
OKK DRAŽEN PETROVIĆ – KK OLIVA                       26:6
KK VINDIJA – KK BOROVO                                          23:10
KK ČRNOMEREC – OKK DRAŽEN PETROVIĆ        25:10
KK OLIVA – KK VINDIJA                                               9:23
OKK DRAŽEN PETROVIĆ – KK BOROVO                25:18
KK VINDIJA – KK ČRNOMEREC                                21:9

SKUPINA B

PETAK 11.05.2018.

KK PAZIN – KK CEDEVITA                          8-30
KK ZADAR – KK KOPRIVNICA                    49-6
KK CEDEVITA – ŽKK BROD NA SAVI       30-12

SUBOTA 12.05.2018.

KK PAZIN – ŽKK BROD NA SAVI                        5:16
KK CEDEVITA – KK ZADAR                                 31:28
KK KOPRIVNICA – ŽKK BROD NA SAVI          10:14
KK PAZIN – KK ZADAR                                         5:28
KK CEDEVITA – KK KOPRIVNICA                    30:6
KK ZADAR – ŽKK BROD NA SAVI                     37:13
KK PAZIN – KK KOPRIVNICA                            17:14

NEDJELJA 13.05.2018.

UTAKMICA ZA 9. MJESTO –  KK OLIVA – KK KOPRIVNICA     18:10
UTAKMICA ZA 7. MJESTO  – KK PAZIN – KK BOROVO              12:30
UTAKMICA ZA 5. MJESTO –  OKK DRAŽEN PETROVIĆ – ŽKK BROD NA SAVI 27:7
POLUFINALE –  KK VINDIJA – KK ZADAR 18:11 / KK ČRNOMEREC – KK CEDEVITA 28:23
RAZIGRAVANJE ZA 3. MJESTO –  KK ZADAR – KK CEDEVITA 25:26
FINALE –  KK ČRNOMEREC – KK VINDIJA 17:26

KONAČNI POREDAK:

1. KK VINDIJA, Varaždin
2. KK ČRNOMEREC, Zagreb
3. KK CEDEVITA, Zagreb
4. KK ZADAR, Zadar
5. OKK DRAŽEN PETROVIČ, Šibenik
6. ŽKK BROD NA SAVI, Slavonski Brod
7. KK BOROVO, Borovo
8. KK PAZIN, Pazin
9. KK OLIVA, Vodnjan
10. KK KOPRIVNICA, Koprivnica