Igrano devet utakmica... Liga U12 (m): Pregled III.kruga….

U SD Dubrava igrano je devet utakmica u I. i II. Ligi 2007.godište i mlađi za dječake. Nastavak je 20.siječnja slijedeće godine.

I LIGA:

GRAFIČAR – VUČIĆI CIBONA   26:40  (9.13, 9:7, 6:9, 2:11)

Grafičar: Horvat, Vrabec 2, Šantavec, V.Bačabi, Valdec 3, Gaća 6, Crnković 1, B.Bačani 8, Sakač, M.Bačani 6.
Vučići Cibona: Grubić 4, Marčetić 2, Šimunđa, Ćubrić, Čabraja 5, Tomić 4, Stojić 13, Balagović, Crnogorac 1, Ibrahimpašić 5, Gluhak 6.

BOSCO NOVI ZAGREB – CEDEVITA   22:41  (8:6, 3:14, 6.15, 15:6)

Bosco Novi Zagreb: Gerovac 5, Jurak 2, Kršić 3, Obradović 3, Cvitković, Zovkić, Popović 2, Brodar Tomljanović 2, Marić 2, Trtanj 3.
Cedevita: Bubalo 8, Šuto 6, Skelin, Grašo 3, Jagić, Jagatić, Škugor 4, Gugić, Crnojević, Dumanić, Brnat 2, Jagić, Krčelić 17.

BOSCO NOVI ZAGREB – RUDEŠ   33:24  (8:9, 8:3, 7:5, 10:7)

Bosco Novi Zagreb: Gerovac 8, Jurak, Kršić 4, Obradović, Cvitković 2, Zovkić 2, Popović, Brodar Tomljanović 4, Marić 4, Trtanj 9.
Rudeš: Gunjača, Matić 2, M.Grizelj, Car 1, Matej Miholić 6, Dražetić 2, Kolobarić 5, Kousek 8, Delalija, Golubić, Hrapić.

RUDEŠ – VUČIĆI CIBONA   20:19  (4.6, 7:2, 5:5, 4:6)

Rudeš: Gunjača, Matić, M.Grizelj, Car, Matej Miholić 2, Dražetić 1, Kolobarić 6, Kousek 3, Delalija 4, Golubić 4, Hrapić.
Vučići Cibona: Grubić 3, Marčetić, Šimunđa, Ćubrić, Čabraja 3, Tomić, Stojić 13, Balagović, Crnogorac, Ibrahimpašić, Gluhak.

DUBRAVA – GRAFIČAR  25:39  (6:9, 4:14, 8:10, 7:6)

Dubrava: Koceić, Cimaš 17, Divić, Veg 4, Jelača, Zebec 2, Marić 2, Jagar.
Grafičar: Horvat, Vrabec 1, Šantavec 2, V.Bačabi, Valdec 1, Gaća 5, Crnković 7, B.Bačani 6, Sakač, M.Bačani 8.

POREDAK:

  1. CEDEVITA 2/0 (+54)
  2. VUČIĆI CIBONA 2/1  (+36)
  3. RUDEŠ     2/1  (+11)
  4. BOSCO NOVI ZAGREB 1/2 (-33)
  5. GRAFIČAR 1/2  (-35)
  6. DUBRAVA 0/2  (-34)

II.LIGA:

VUČIĆI WOLFSCUBS – VELGOR   35:6  (22:02, 10:0, 1:0, 2:4)

Vučići WC: Marčetić, Čubrić 4, Župan 4, Šimundža 4, Zrilić 2, Burek 4, Slivnjak, Balagović, Kuk 8, Biankini 7, Gagro 2, Partl.
Velgor: Bobinac, Vuljanić, Hum 2, Abdi, Žužić, Nuić 2, Čučković, Dianić, Šalinović, Barbarić, Imprić, Gojčeta 2, Šteinberg, Štimac.

LARUS – VELGOR   15:16  (4:0, 1:8, 8:4, 2:4)

Larus: Lukač 2, Štruklec 2, Šiletić 2, Špoljarić 2, Častek 1, Grabovac, Vugrin, Martinovski 6, Pipić, Pušćenik, Misaljević.
Velgor: Bobinac, Vuljanić, Hum 8, Abdi, Žužić, Nuić, Čučković, Dianić, Šalinović, Barbarić 4, Imprić, Gojčeta 2, Šteinberg, Štimac 2.

MEDVEŠČAK – LARUS    32:5  (14:0, 4:1, 6:2, 8:2)

Medveščak: Sušan, Graovac 2, Kuzmić 2, Jakić 2, Vuk 4, Mustapić, Kurečić 6, Zagorac 4, Baljint 4, Malenica 6.
Larus: Lukač 2, Štruklec, Šiletić, Špoljarić 1, Častek, Grabovac, Vugrin, Martinovski 6, Pipić, Pušćenik, Misaljević 2.

MEDVEŠČAK – CEDEVITA II   26:30  (6:10, 8:6, 2:6, 10:8)

Medveščak: Sušan, Graovac 2, Kuzmić 2, Jakić 7, Vuk 1, Mustapić, Kurečić 2, Zagorac 8, Baljint, Malenica 4.
Cedevita II: Grbić 12, Vrdoljak, Skledar, Banić, Zrilić, Krizmanić 1, Musa, Škara, Kirigin, Poljak, Sirovina 15, Olah, Šćrbašić.

POREDAK:

  1. OTOČAC 4/0 (+47)
  2. CEDEVITA II   3/1  (+14)
  3. SISAK 1/3  (-31)
  4. PEŠĆA CEDEVITA 2/0  (+43)
  5. NOVI ZAGREB    2/0  (+18)
  6. MLADOST/MEĐIMURJE 0/4  (-27)
  7. LARUS  1/2  (-27)
  8. VUČIĆI WOLFSCUBS  1/1  (+24)
  9. MEDVEŠČAK   1/1 (+23)
  10. VELGOR  1/1 (-28)
  11. ČRNOMEREC    0/3  (-76)
  12. BOSCO   0/2  (-24)
  13. ŠANAC KARLOVAC 0/0