Klubovi

Danas deset utakmica... Cedevita slavila kod Bosca, Zapruđe bolje od Rudeša, Ciboni treća pobjeda…

kadeti naslov

Danas se igralo deset muških kadetskih utakmica. U prvoj završenoj Zapad je slavio uvjerljivu pobjedu u Vrbovcu kod Petra Zrinskog. Cedevita je treću pobjedu upisala na gostovanju kod Bosca, a domaći uspjeh zabilježilo je Zapruđe koje je slavilo protiv Rudeša. U posljednjoj utakmci dana Cibona je slavila kod Zagreba i upisala treću pobjedu.

I. Kadetska liga, 3. kolo

07.10.2017. 11:30 Bosco - Cedevita 53:69
07.10.2017. 14:00 Zapruđe - Rudeš 70:65
07.10.2017. 20:30 Zagreb - Cibona 68:95
08.10.2017. 13:00 Mladost - Dubrava 60:94
I. Kadetska liga, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Bosco 14 9 15 15 53
Cedevita 15 15 22 17 69
07.10.2017. / 11:30 23:30 30:39
Bosco
Matej Nikolić 10, Mateo Janušić 9, Tibor Balvan 8, Mateo Lončar 7, Stjepan Juroš 7, Josip Šarić 3, Hrvoje Pašalić 3, Ivan Budimlija 2, Bože Bagarić 2, Fran Husinec 2, Gordan Bjelica 0.
Cedevita
Žarko Parlov 28, Bruno Strunjak 17, Vito Strunjak 10, Marin Ikač 9, Zvonimir Stunja 5, Dominik Rašić 0, Luka Mionni 0, Haris Mehdić 0, Karlo Lukačić 0, Fran Belas 0.
I. Kadetska liga, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zapruđe 19 13 19 19 70
Rudeš 16 21 14 14 65
07.10.2017. / 14:00 32:37 38:28
Zapruđe
Viktor Milošević 24, Dario Čorko 23, Luka Štander 17, Luka Galić 2, Dominik Benić 2, Mario Antolković 2, Darko Dujmović 0, Vito Katičić 0, Tin Rako 0, Maksim Kos 0, Dominik Šimunović 0, Filip Ivan Ajduk 0.
Rudeš
Tvrtko Bulaja 21, Patrik Tišma 12, Viero Mujanović 10, Fran Hrapić 6, Aldin Hasanbegović 4, Mislav Jonjić 4, Ivor Anđel 4, Luka Kujundžić 2, Luka Bunjevac 2, Andrej Matić 0, Karlo Marinović 0, Jakov Jurić 0.
I. Kadetska liga, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zagreb 21 19 14 14 68
Cibona 17 30 23 25 95
07.10.2017. / 20:30 40:47 28:48
Zagreb
Bruno Šenvald 22, Luka Gračanin 16, Mateo Šuljić 9, Ivan Badžim 7, Robert Ćorić 4, Sven Mešetović 4, Luka Laknar 4, Jakov Kelečević 2, Filip Landeka 0, Filip Leko 0, Max Karačić 0, Teo Musa 0.
Cibona
Lukša Buljević 29, Hrvoje Majcunić 28, Ivan Nazor 15, Filip Paponja 9, Ivan Oštrić 7, Leo Menalo 4, Jan Ljubas 3, Roko Škarica 0, Lovre Maloča 0, Noa Svoboda 0, Filip Kalajžić 0.

II. kadetska liga, 2. kolo

07.10.2017. 13:15 AKK VERN - Gorica 39:60
07.10.2017. 16:00 Fortuna - Mladost II 50:63
08.10.2017. 10:00 Sisak - Samobor 71:50
08.10.2017. 16:30 Velgor - Petrinja 87:98
08.10.2017. 17:15 Podsused - Sesvete 63:79
II. kadetska liga, 2. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
AKK VERN 14 6 12 7 39
Gorica 13 24 13 10 60
07.10.2017. / 13:15 20:37 19:23
AKK VERN
Luka Bulić 13, Emilio Čančar 9, Petar Gulija 8, Adrian Rast 6, Martin Potočić 2, Ivan Doko 1, Bruno Milaković 0, Fran Rajković 0, Lovre Andrić 0, Vito Lazić 0, Luka Capan 0, Andrija Glavović 0.
Gorica
Nikola Ivanetić 16, Stjepan Škara 14, Josip Ivanković 12, Jerko Vujević 11, Antonio Janjić 4, Fran Maletić 3, T Gradarić 0, Antonio Solić 0, Matej Logarušić 0, Fran Alpeza 0, T Stiplošek 0, S Stanić 0.
II. kadetska liga, 2. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Fortuna 7 17 15 11 50
Mladost II 24 17 17 5 63
07.10.2017. / 16:00 24:41 26:22
Fortuna
Branimir Hrsto 20, Luka Juričić 7, Josip Bogović 6, Sven Brcković 6, Toni Prtenjača 5, Mihovil Grubišić 2, Vito Mandić 2, Ivan Modrić 2, Luka Kobaš 0, Fran Mlikotić 0, Dominik Ladan 0.
Mladost II
Pavao Bašić 12, Jakov Beljan 12, Ivan Vukičević 12, Ivan Kramarić 11, Dino Babić 6, R Pranjić 4, Patrik Gregurin 4, Nino Hrelec 2, Filip Jakov Klisović 0, H Delać 0, Luka Prgin 0, Lovro Malojčić 0, Andrej Nikić 0.

III. kadetska liga, 2. kolo

07.10.2017. 10:30 Petar Zrinski - Zapad 51:109
07.10.2017. 17:00 Agens Univers - Medveščak 78:50
07.10.2017. 17:15 Krapina - Zabok 58:63
08.10.2017. 10:30 Agrodalm - Hermes Analitica 77:58
III. kadetska liga, 2. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Petar Zrinski 10 16 15 10 51
Zapad 31 29 24 25 109
07.10.2017. / 10:30 26:60 25:49
Petar Zrinski
Tin Kvaternjak 24, Denis Posarić 14, Matija Drvenkar 9, Bero Sokolić 2, Luka Soviček 2, Leon Soviček 0, Luka Miloloža 0.
Zapad
Domagoj Grlica 22, Dominik Tomičić 19, Sven Matić 13, Marko Kovačević 10, Matej Šarić 10, Borna Mustapić 10, Ivan Bradić 10, David Grabovac 8, Marko Haralović 7.
III. kadetska liga, 2. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Agens Univers 16 19 20 23 78
Medveščak 14 12 13 11 50
07.10.2017. / 17:00 35:26 43:24
Agens Univers
Tomislav Grahovac 33, Josip Mislav Starčević 16, Roberto Mazarekić 8, Tibor Bičanić 7, Filip Stilinović 6, Filip Kekelj 4, Filip Hofman 3, Max Talan 1, Nikola Luković 0, Antonio Mamić 0, Mislav Popović 0, Tin Talan 0.
Medveščak
Leo Plukavec 20, Grgur Božan 18, Mateo Žužul 4, Dario Bosanac 4, Antonio Vuk 2, Dino Marenjak 2, Ivan Oreč 0, Bruno Malenčić 0, Dino Malekoci Ramić 0, Stipe Žužul 0.
III. kadetska liga, 2. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Krapina 15 9 18 16 58
Zabok 12 20 16 15 63
07.10.2017. / 17:15 24:32 34:31
Krapina
Martin Mlinarić 28, Martin Benc 12, Danijel Strehovec 7, Lovro Čižmek 6, Pavo Jagić 3, Dorian Brodar 2, Jakov Jurinjak 0, Žan Gregurović 0, Hrvoje Strehovec 0, Noa Konjić 0, Leon Hojski 0, Filip Stupnišek 0.
Zabok
Luka Goluban 28, Franjo Elčić 20, Matija Mučnjak 6, Luka Kolarić 4, Mihael Tomić 3, Karlo Borovčak 1, Lovro Gredičak 1, Matija Vrhovec 0, Dominik Večerić 0, Roko Tičina 0, Leon Prelčec 0, Daniel Petrić 0.

IV. kadetska liga, 2. kolo

07.10.2017. 12:00 Zapruđe II - Ivanić 72:73
07.10.2017. 14:00 Pešća Cedevita - Bosco II 75:53
08.10.2017. 18:20 Jaska - Podsused II 53:57
09.10.2017. 20:45 Maksimir - Zrinjevac 1937 61:44
IV. kadetska liga, 2. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zapruđe II 16 15 16 25 72
Ivanić 25 19 20 9 73
07.10.2017. / 12:00 31:44 41:29
Zapruđe II
Vito Katičić 23, Jakov Lončar 14, Nikola Bilandžija 11, Roko Baturina 10, Matej Vuić - Vasiljev 4, Darko Dujmović 4, Borna Čorkalo 4, Niko Marković 2, Lucijan Balatinec 0, Marko Mrzljak 0.
Ivanić
Karlo Adamović 21, Dominik Pavlović 17, Tin Acinger 17, Adam Vuković 8, Kristijan Korbus 4, Josip Pelesk 2, Frano Radašević 2, Marko Loth 2, Toni Pavlović 0, Tomislav Mađerić 0.
IV. kadetska liga, 2. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Pešća Cedevita 12 30 24 9 75
Bosco II 9 14 17 13 53
07.10.2017. / 14:00 42:23 33:30
Pešća Cedevita
Tino Bešić 33, Jakob Košak 10, Fran Remenar 9, Marko Majdandžić 8, Robert Stjepić 5, Tibor Andrić 5, Filip Klemen 3, Luka Brajković 2, Lovro Huseinović Hering 0, Luka Klemen 0, Ivor Prister 0, Jurica Slipčević 0.
Bosco II
Filip Pešorda 20, Roko Sekulić 19, Lovro Jakić 4, Gabrijel Biočić 3, Robert Kvaternik 3, Toni Vodopija 2, Roko Markovinović 2, Tomislav Beštak 0, Ilija Zovkić 0, Gabriel Suntešić 0.
1