Danas šest utakmica... Kadeti: Pobjede Cibone, Petrinje, Agens Universa i Šanac Karlovca…

Gorica - Agens Univers (foto: FB KK Gorica)

Danas se igra šest muških kadetskih utakmica.

I. Kadetska liga, 7. kolo

03.11.2018. 12:30 Cibona - Rudeš 78:63
04.11.2018. 10:00 Bosco - Cedevita 62:92
06.11.2018. 21:15 Mladost - Dubrava 71:64
07.11.2018. 21:15 Zapruđe - Hermes Analitica 53:108
I. Kadetska liga, 7. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Cibona 20 17 21 20 78
Rudeš 11 19 18 15 63
03.11.2018. / 12:30 37:30 41:33
Cibona
Hrvoje Majcunić 18, Vito Vujović 17, Noa Svoboda 14, Nikola Ivanetić 10, Lovro Hajdinović 8, Timur Šabić 5, Filip Kalajžić 2, Jakov Križan 2, Luka Kumanović 2, Roko Mirković 0, Mihael Linde 0.
Rudeš
Dino Babić 11, Ivan Oštrić 8, Jan Ljubas 8, Tonko Brkušić 8, Aldin Hasanbegović 8, Ante Ledić 6, Lobel Barač 4, Mak Vuković 4, Karlo Marinović 4, Andrej Matić 2, Tin Salopek 0, Andro Kodžoman 0.

I. Kadetska liga

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Cibona 7 7 0 2 - 0 5 - 0 635 426 +209 14
2. Cedevita 6 4 2 3 - 2 1 - 0 519 355 +164 10
3. Dubrava 6 4 2 2 - 2 2 - 0 513 430 +83 10
4. Bosco 6 3 3 2 - 0 1 - 3 419 436 -17 9
5. Hermes Analitica 6 3 3 1 - 2 2 - 1 440 489 -49 9
6. Rudeš 7 2 5 2 - 2 0 - 3 471 550 -79 9
7. Mladost 6 2 4 1 - 1 1 - 3 432 419 +13 8
8. Zapruđe 6 0 6 0 - 3 0 - 3 256 580 -324 6

II. kadetska liga, 6. kolo

03.11.2018. 09:15 Gorica - Agens Univers 62:72
03.11.2018. 14:30 Petrinja - Podsused 60:53
03.11.2018. 17:00 Zabok - Medveščak 73:74
04.11.2018. 11:00 Sisak - Samobor 113:100
04.11.2018. 17:00 Cedevita II - Fortuna 84:50
09.11.2018. 21:15 Sesvete - Velgor 99:53
II. kadetska liga, 6. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Gorica 12 19 18 13 62
Agens Univers 26 11 7 28 72
03.11.2018. / 09:15 31:37 31:35
Gorica
Antonio Janjić 24, Fran Maletić 14, Jakov Ninić 14, Tin Getz 8, Fran Alpeza 2, Andrej Mudrinić 0, Borna Pereković 0.
Agens Univers
Roberto Mazarekić 33, Tin Talan 17, Ivan Pilekić 6, Max Talan 6, Mislav Popović 4, Ivan Vonić 3, Antonio Mamić 3, Luka Ivančić 0, Antonio Cimaš 0, Filip Hofman 0, Karlo Hegedić 0.
II. kadetska liga, 6. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Petrinja 15 8 15 22 60
Podsused 11 15 12 15 53
03.11.2018. / 14:30 23:26 37:27
Petrinja
Sven Gavranović 18, Sebastijan Beriša 11, Marin Radošević 9, Domagoj Šako 9, Božo Mislav Šako 7, Niko Bezak 6, Marin Bobeta 0, Petar Marjanović 0, Blaženko Nikolić 0, Ante Radošević 0, David Sklepić 0.
Podsused
Tin Šestak 14, Tomislav Matanović 10, Luka Jerković 9, Šimun Barić 6, Fran Filip Junaković 4, Marko Divjak 3, Patrik Ćuže 3, Luka Balog 2, Damjan Filipović 2, Dominik Bambir 0, Igor Vulelija 0, Luka Rašić 0.
II. kadetska liga, 6. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zabok 15 17 27 14 73
Medveščak 14 27 13 20 74
03.11.2018. / 17:00 32:41 41:33
Zabok
Karlo Borovčak 28, Franjo Elčić 18, Mihael Tomić 10, Danijel Strehovec 9, Filip Svečnjak 8, Luka Smetiško 0, Marko Stipić 0, Tin Gvozdanović 0, Lovro Gredičak 0, Jan Kroflin 0, Roko Tičina 0.
Medveščak
Fran Belas 27, Paolo Istanbuli 25, Lovro Došen 11, Jakov Jacović 5, Domagoj Frljak 2, Gabrijel Mikulić 2, Antonio Vuk 2, Stipe Žužul 0, Andrija Brzović 0.

III. kadetska liga, 6. kolo

03.11.2018. 10:40 Jaska - KK Šanac 19:76
03.11.2018. 15:15 Krapina - Bosco II 51:75
04.11.2018. 11:00 Otočac - Dugo Selo 91:50
04.11.2018. 12:20 Zrinjevac 1937 - Ivanić 40:87
04.11.2018. 20:00 Agrodalm - Zapad 70:77
06.11.2018. 20:50 Pešća Cedevita - Maksimir 51:53
III. kadetska liga, 6. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Jaska 5 0 5 9 19
KK Šanac 20 18 21 17 76
03.11.2018. / 10:40 5:38 14:38
Jaska
Zvonimir Rožić 7, Marko Antonio Turkalj 6, Jan Jalšovec 5, Ivan Palaković 1, Luka Radić 0, Mislav Ivančić 0, Tin Fresl 0, Tilio Baotić 0, Luka Štimac 0, Filip Tutek 0.
KK Šanac
Ivan Babić 20, Karlo Karlica 15, Toni Mavrović 10, Antonio Muža 10, Jan Mavrović 8, Ivan Lovrinić 8, Luka Vučetić 3, Dorijan Mihelić 2, Mateo Car 0, Luka Milanović 0, Toni Katić 0.
III. kadetska liga, 6. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Krapina 13 10 17 11 51
Bosco II 16 23 23 13 75
03.11.2018. / 15:15 23:39 28:36
Krapina
Lovro Čižmek 22, Martin Benc 14, Luka Vincelj 6, Leon Hojski 5, Noa Konjić 3, A Žigman 1, Žan Gregurović 0, Hrvoje Strehovec 0, Jakov Jurinjak 0, Marko Halužan 0, Hrvoje Vincelj 0.
Bosco II
Teo Musa 29, Mislav Puljiz 13, Luka Kosanović 12, Fran Matanović 5, Lovro Jakić 4, Ilija Zovkić 4, Luka Perkušić 4, Tin Samac 2, Vito Vejnović 2, Zvonimir Pipić 0.