Osmi poraz u Jedinstvenoj ligi... Dubrava poražena i u Dubrovniku…

Kadeti Dubrave doživjeli su osmi poraz u jedanaestom nastupu u Jedinstvenoj ligi. Nakon jučerašnjeg poraza u Splitu izabranici Srećka Medvedeca su danas poraženi u Dubrovniku 77:75 u utakmici gdje su kao i jučer dobro odigrali prvo poluvrijeme (46:37), ali onda opet doživjeli pad u trećoj četvrtini (22:9). U posljednje tri minute Dubrovčani su ušli s prednošću 73:70, a Vito Vlahovec i Franco Kos su donijeli izjednačenje (75:75). Petar Koprivica je ubacio bacanja, a Roman Čimbur nije uspio pogoditi pa su bodovi ostali u Dubrovniku.

Niko Stasjuk (21) i Marko Ajduković (20) su prevodili domaćine, a kod Dubrave koja je igrala bez Marka Preleca najefikasniji je bio Marko Grbeša s 18 poena uz 12 skokova. Franco Kos je dodao 14, a Vito Vlahovec 11.