Cedevita uvjerljiva u Dubrovniku, Dubrava protiv Bjelovara…

Dubrava - Bjelovar

Danas je igrana većina utakmica 15.kola Jedinstvene kadetske lige. Od zagrebačkih klubova nastupili su Cedevita i Dubrava te upisali pobjede.

Cedevita je nakon jučerašnjeg poraza u Splitu produžila u Dubrovnik gdje je slavila 85:50. Već nakon deset minuta bilo 27:9, a domaćini su nešto bolju igru pokazali u drugoj četvrtini koju su dobili 20:14. Zanimljivo da Cedevita nije uspijela ubaciti tricu (0/9), a najefikasniji u momčadi trenera Anđelka Matova bili su Karlo Lukačić (19), Matej Bošnjak (14) i Rok Radović (14). Dubrovčane je predvodio Niko Stasjuk (16).

Dubrava je upisala drugu uzastopnu domaću pobjedu i drugi puta ove sezone svladala Bjelovar. U Dubravi je bilo 88:58 u susretu gdje su izabranici Srećka Medvedeca odigrali odličnu prvu i treću četvrtinu koje su ukupno dobili 49:13. Franco Kos je ubacio 23, Vito Vlahovec 22 uz 8 asista, a Jan Grabovac 14. Kod Bjelovara standardno učinkovit Vito Porobić (33).