Danas šest muških kadetskih utakmica... Kadeti: Cedevita, Cedevita II, Ivanić i Otočac uvjerljivi, Petrinović 58…

Danas se igralo šest muških kadetskih utakmica.

I. Kadetska liga, 7. kolo

03.11.2018. 12:30 Cibona - Rudeš 78:63
04.11.2018. 10:00 Bosco - Cedevita 62:92
06.11.2018. 21:15 Mladost - Dubrava 71:64
07.11.2018. 21:15 Zapruđe - Hermes Analitica 53:108
I. Kadetska liga, 7. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Bosco 17 18 8 19 62
Cedevita 22 19 28 23 92
04.11.2018. / 10:00 35:41 27:51
Bosco
Roko Sekulić 14, Ivan Budimlija 11, Mateo Lončar 9, Teo Musa 8, Petar Gulija 5, Luka Mršić 4, Luka Bulić 3, Fran Rajković 3, Stjepan Juroš 3, Vito Žurić 2, Fran Husinec 0.
Cedevita
Andre Skelin 18, Dominik Rašić 15, Roko Rađa 14, Ivan Badžim 13, Frano Miloloža 10, Luka Kujundžić 8, Borna Dramalija 6, Vito Strunjak 4, Mislav Šindilj 2, Vito Kučić 2, Patrik Stjepan Trefil 0.

I. Kadetska liga

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Cibona 7 7 0 2 - 0 5 - 0 635 426 +209 14
2. Cedevita 7 5 2 3 - 2 2 - 0 611 417 +194 12
3. Dubrava 6 4 2 2 - 2 2 - 0 513 430 +83 10
4. Bosco 7 3 4 2 - 1 1 - 3 481 528 -47 10
5. Hermes Analitica 6 3 3 1 - 2 2 - 1 440 489 -49 9
6. Rudeš 7 2 5 2 - 2 0 - 3 471 550 -79 9
7. Mladost 6 2 4 1 - 1 1 - 3 432 419 +13 8
8. Zapruđe 6 0 6 0 - 3 0 - 3 256 580 -324 6

II. kadetska liga, 6. kolo

03.11.2018. 09:15 Gorica - Agens Univers 62:72
03.11.2018. 14:30 Petrinja - Podsused 60:53
03.11.2018. 17:00 Zabok - Medveščak 73:74
04.11.2018. 11:00 Sisak - Samobor 113:100
04.11.2018. 17:00 Cedevita II - Fortuna 84:50
09.11.2018. 21:15 Sesvete - Velgor 99:53
II. kadetska liga, 6. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Sisak 31 27 22 33 113
Samobor 18 31 25 26 100
04.11.2018. / 11:00 58:49 55:51
Sisak
Karlo Petrinović 58, Ivan Matleković 16, Marin Prosenjak 12, Samson Vijačkić 11, Ivan Baiutti 10, Mihael Jordan 6, Franjo Obućina 0, Leonardo Ičanović 0, Boris Džakula 0, Franjo Penić 0, Arijan Suljanović 0, Luka Smuđ 0.
Samobor
Leonardo Klišanić 30, Roko Sedlar 28, Roko Spaseski Baburek 17, Niko Mixich 8, Leonardo Rubinić 6, Lovro Sedlar 5, Lovro Razum 4, Dane Crljen 2, Ivan Miklenić 0, Dorijan Mihalić 0.
II. kadetska liga, 6. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Cedevita II 30 12 21 21 84
Fortuna 11 11 13 15 50
04.11.2018. / 17:00 42:22 42:28
Cedevita II
Ivica Lebeda 15, Leon Šljivarić 15, Luka Dumanić 12, Sven Olah 8, Bruno Mamić 8, Florijan Sabljić 7, Filip Brkić 7, Lovre Škara 6, Filip Potočić 6, Andrija Jelavić 0, Vice Zanki 0, Luka Krajnović 0.
Fortuna
Branimir Hrsto 14, Mihovil Grubišić 9, Dominik Brekalo 6, Dominik Ladan 5, Domagoj Vukmanić 5, Mateo Gašparić 4, Lovro Harmić 4, Tin Kuhner 2, Karlo Martinčić 1, Sven Brcković 0, Dominik Grubišić 0, Fran Škoda 0.

III. kadetska liga, 6. kolo

03.11.2018. 10:40 Jaska - KK Šanac 19:76
03.11.2018. 15:15 Krapina - Bosco II 51:75
04.11.2018. 11:00 Otočac - Dugo Selo 91:50
04.11.2018. 12:20 Zrinjevac 1937 - Ivanić 40:87
04.11.2018. 20:00 Agrodalm - Zapad 70:77
06.11.2018. 20:50 Pešća Cedevita - Maksimir 51:53
III. kadetska liga, 6. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Otočac 35 18 20 18 91
Dugo Selo 8 24 10 8 50
04.11.2018. / 11:00 53:32 38:18
Otočac
Marko Šporčić 26, Josip Podnar 26, Marino Dubravčić 14, Juraj Stopić 10, Dominik Orešković 7, Ivan Burić 6, Matej Šepac 2, Ivan Njegovan 0, Luka Odorčić 0, Luka Žubrinić 0.
Dugo Selo
Frane Eranović 17, Petar Radoš 12, Borna Gudelj 10, Paulo Borovec 5, Tomislav Kolarić 4, Martin Barilić 2, Luka Lovrić 0, Dino Hujić 0.
III. kadetska liga, 6. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zrinjevac 1937 6 18 6 10 40
Ivanić 19 25 27 16 87
04.11.2018. / 12:20 24:44 16:43
Zrinjevac 1937
Bruno Petrlić 11, Jan Latović 7, Ivan Kovačević 5, Ivan Ricijaš 5, Marko Herceg 4, Manuel Bazina 4, Marko Grladinović 2, Fran Kvesić 2, Lovro Burušić 0, Lovre Mirošević 0.
Ivanić
Dominik Pavlović 41, Tin Acinger 18, Josip Pelesk 13, Adam Vuković 8, Egon Skendrović 5, Goran Vešligaj 2, Filip Mužina 0, Josip Slunjski 0, Kristijan Korbus 0, Frano Radašević 0.
III. kadetska liga, 6. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Agrodalm 10 21 19 20 70
Zapad 20 25 16 16 77
04.11.2018. / 20:00 31:45 39:32
Agrodalm
Filip Vitković 25, Goran Gruborović 20, Timo Maksan 15, Ivan Kremljak 7, Fran Duplančić 2, Željko Capan 1, Niko Škrobot 0, Marko Osmokrović 0, Marko Zrilić 0, Luka Iveljić 0.
Zapad
Ivan Bradić 18, Juraj Štefec 18, Mihael Tomić 15, David Grabovac 13, Ivan Nenadić 10, Filip Naglić 3, Bruno Purgar 0, Fran Damiš 0, Sven Matić 0, Marin Kelava 0.