Igokea slavila u Draženovom Domu... Cibona u završnici ostala bez pobjede…

U posljednjoj utakmici 2.kola ABA lige Igokea je slavila u KC Dražen Petrović kod Cibone 86:84. U zanimljivom i neizvjesnom susretu goste je do pobjede u završnici odveo Filip Adamović koji je ubacio koš na četiri sekunde prije kraja. U posljednjem napadu Vukova pokušaj trice Igora Marića sa zvukom sirene ostao je na obruču.

Cibona je dobila prvo poluvrijeme 50:49, a najvećih deset razlike imala u 27.minuti (70:60). Na ulasku u posljednju minutu pri rezultatu 82:82 Marko Ljubičić je promašio oba bacanja, a četiri uzastopna poena je ubacio spomenuti Adaamović. Treba reći da je zbog ozljede prsta susret u trećoj četvrtini završio Marin Rozić koji je u prvom poluvremenu ubacio 12 poena.

Josip Bilinovac je predvodio Vukove sa 17 poena. Johndre Leon Jefferson je dodao 15, a Rozić, Ljubičić i Raley Ross po 12. Igokeu je predvodio Tomislav Zubčić s 24 poena, a Sava Lešić je dodao 19 uz 15 skokova.