U 18.kolu HT Premijer lige... Cibona svladala Hermes Analiticu…

U prvoj utakmici 18.kola HT Premijer lige Cibona je kao gost u KC Dražen Petrović svladala Hermes Analiticu 109:83 i tako uzvratila Analitičarima za poraz u prvom dijelu sezone. Hermes Analitica je povela na startu 6:5, a Cibonina serija krenula je tricom Marka Tomasa, a nastavili Bilinovac, Žorić i Uljarević za prednost 19:10. Prvu četvrtinu Cibona je dobila 25:14, a nakon + 14 na poluvremenu (52:38) momčad Zvonimira Mravka uspijela je u trećoj četvrtini nakon trica Garafolića, Svobode i Perića doći na zaostatak 56:52. Ipak do isteka te dionice Cibona dolazi do 10 razlike, a u posljednjoj četvrtini i povećava prednost.

Cibonu su predvodili Luka Žorić (22) i Josip Bilinovac (18), a po 17 su dodali Ivan Novačić i Domagoj Bošnjak. Kod Hermes Analitice Filip Kordić je ubacio 17, Julijan Rajič 16, a Hrvoje Garafolić 15 poena.