Vukovi nadigrali Mornar iz Bara... Treća uzastopna pobjeda Cibone…

U 6.kolu ABA lige košarkaši Cibone upisali u treću uzastopnu pobjedu u ABA ligi. Večeras su u Domu Dražena Petrovića svladali Mornar iz Bara 84:73. Sjajno otvaranje Cibosa i prednost 24:2 u 8.minuti dala je naslutiti konačni ishod utakmice. Gosti su do odmora smanjili (42:36). Vukovi je pripala i treća četvrtina u kojoj su Ross, Markota i Jefferson doveli Cibonu na 14 razlike (63:49). Mornar je na pet minuta do kraja stigao na minus 6 (69:63) ali su Marko Ljubičić i Igor Marić ubacili po dvije trice i rješili sve dvojbe.

Brandis Raley Ross i Damir Markota sa 17 poena su predvodili Cibonu. Leon Jefferson (11 sk) je dodao 15, a Ljubičić 14. Kod Mornara Đorđe Drenovac je ubacio najviše 23 poena.