Klubovi

Druga liga Centar

Poredak

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Mladost 0 0 0 0 - 0 0 - 0 0 0 0 0
2. Zrinjevac 1937 0 0 0 0 - 0 0 - 0 0 0 0 0
3. Ivanić 0 0 0 0 - 0 0 - 0 0 0 0 0
4. Agens Univers 0 0 0 0 - 0 0 - 0 0 0 0 0
5. Podsused 0 0 0 0 - 0 0 - 0 0 0 0 0
6. Sesvete 0 0 0 0 - 0 0 - 0 0 0 0 0
7. Zapad 0 0 0 0 - 0 0 - 0 0 0 0 0
8. Zapruđe 0 0 0 0 - 0 0 - 0 0 0 0 0
9. Samobor 0 0 0 0 - 0 0 - 0 0 0 0 0
10. Maksimir 0 0 0 0 - 0 0 - 0 0 0 0 0
11. Dubrava 0 0 0 0 - 0 0 - 0 0 0 0 0
12. Petar Zrinski 0 0 0 0 - 0 0 - 0 0 0 0 0

Raspored

1. kolo
21.10.2017 15:00 Zapad - Zapruđe
21.10.2017 17:00 Petar Zrinski - Mladost
21.10.2017 17:30 Dubrava - Agens Univers
21.10.2017 21:00 Podsused - Maksimir
22.10.2017 17:30 Samobor - Zrinjevac 1937
22.10.2017 18:30 Sesvete - Ivanić
2. kolo
28.10.2017 20:00 Zrinjevac 1937 - Podsused
28.10.2017 20:00 Ivanić - Maksimir
28.10.2017 20:00 Sesvete - Petar Zrinski
28.10.2017 20:00 Zapruđe - Agens Univers
28.10.2017 20:00 Dubrava - Samobor
28.10.2017 20:00 Mladost - Zapad
3. kolo
04.11.2017 20:00 Petar Zrinski - Ivanić
04.11.2017 20:00 Agens Univers - Mladost
04.11.2017 20:00 Podsused - Dubrava
04.11.2017 20:00 Zapad - Sesvete
04.11.2017 20:00 Samobor - Zapruđe
04.11.2017 20:00 Maksimir - Zrinjevac 1937
4. kolo
11.11.2017 20:00 Petar Zrinski - Zapad
11.11.2017 20:00 Ivanić - Zrinjevac 1937
11.11.2017 20:00 Sesvete - Agens Univers
11.11.2017 20:00 Zapruđe - Podsused
11.11.2017 20:00 Dubrava - Maksimir
11.11.2017 20:00 Mladost - Samobor
5. kolo
18.11.2017 20:00 Zrinjevac 1937 - Dubrava
18.11.2017 20:00 Agens Univers - Petar Zrinski
18.11.2017 20:00 Podsused - Mladost
18.11.2017 20:00 Zapad - Ivanić
18.11.2017 20:00 Samobor - Sesvete
18.11.2017 20:00 Maksimir - Zapruđe
6. kolo
22.11.2017 20:00 Petar Zrinski - Samobor
22.11.2017 20:00 Ivanić - Dubrava
22.11.2017 20:00 Sesvete - Podsused
22.11.2017 20:00 Zapad - Agens Univers
22.11.2017 20:00 Zapruđe - Zrinjevac 1937
22.11.2017 20:00 Mladost - Maksimir
7. kolo
25.11.2017 20:00 Zrinjevac 1937 - Mladost
25.11.2017 20:00 Agens Univers - Ivanić
25.11.2017 20:00 Podsused - Petar Zrinski
25.11.2017 20:00 Samobor - Zapad
25.11.2017 20:00 Maksimir - Sesvete
25.11.2017 20:00 Dubrava - Zapruđe
8. kolo
02.12.2017 20:00 Petar Zrinski - Maksimir
02.12.2017 20:00 Ivanić - Zapruđe
02.12.2017 20:00 Agens Univers - Samobor
02.12.2017 20:00 Sesvete - Zrinjevac 1937
02.12.2017 20:00 Zapad - Podsused
02.12.2017 20:00 Mladost - Dubrava
9. kolo
09.12.2017 20:00 Zrinjevac 1937 - Petar Zrinski
09.12.2017 20:00 Podsused - Agens Univers
09.12.2017 20:00 Zapruđe - Mladost
09.12.2017 20:00 Samobor - Ivanić
09.12.2017 20:00 Maksimir - Zapad
09.12.2017 20:00 Dubrava - Sesvete
10. kolo
13.12.2017 20:00 Petar Zrinski - Dubrava
13.12.2017 20:00 Ivanić - Mladost
13.12.2017 20:00 Agens Univers - Maksimir
13.12.2017 20:00 Sesvete - Zapruđe
13.12.2017 20:00 Zapad - Zrinjevac 1937
13.12.2017 20:00 Samobor - Podsused
11. kolo
16.12.2017 20:00 Zrinjevac 1937 - Agens Univers
16.12.2017 20:00 Podsused - Ivanić
16.12.2017 20:00 Zapruđe - Petar Zrinski
16.12.2017 20:00 Maksimir - Samobor
16.12.2017 20:00 Dubrava - Zapad
16.12.2017 20:00 Mladost - Sesvete
12. kolo
27.01.2018 20:00 Mladost - Petar Zrinski
27.01.2018 20:00 Dubrava - Agens Univers
27.01.2018 20:00 Maksimir - Podsused
27.01.2018 20:00 Zapruđe - Zapad
27.01.2018 20:00 Ivanić - Sesvete
27.01.2018 20:00 Zrinjevac 1937 - Samobor
1