Klubovi

Lista strijelaca A-2 (m)

*Igrač mora nastupiti u više od 50% odigranih utakmica svog kluba

Strijelci: Druga liga Centar

# Igrač Klub Ut. Koš.
1. Dario Papak Sesvete 22 23.9
2. Toni Perković Mladost 20 19.2
3. Petar Babić Zapruđe 13 18.8
4. Luka Barišić Mladost 17 18.1
5. Domagoj Stojanović Maksimir 21 17.4
6. Ivan Čubela Zapad 14 17.1
7. Ante Smolić Dubrava 22 16.9
8. Marko Šilobod Samobor 21 16.8
9. Domagoj Matić Agrodalm 21 16.3
10. Lovro Mandalinić Samobor 18 15.4
11. Andrej Čar Zapad 20 14.6
12. Hrvoje Gašparac Zapruđe 22 14.2
13. Dorian Ribarić Agrodalm 22 14.0
14. Dominik Herendić Zapruđe 22 13.6
15. Marko Baković AKK Vern 22 13.5
16. Nikola Raguž Sesvete 20 13.0
17. Niko Gril Samobor 21 12.6
18. Vedran Morović Mladost 18 12.3
19. Philip Babić Sesvete 22 12.3
20. Filip Čulek Bosco 19 12.3
21. Krešimir Ljubičić Rudeš 17 12.1
22. Andrej Ceraj Agrodalm 18 12.1
23. Filip Knežević Zapad 18 12.0
24. Filip Stanić Zapruđe 22 12.0
25. Dario Livajić Zapruđe 22 11.9
26. Nino Tomić Dubrava 20 11.9
27. Petar Perić Dubrava 22 11.8
28. Filip Kordić AKK Vern 21 11.3
29. Nikola Baran Agrodalm 20 11.3
30. Ivan Markusi Fortuna 16 11.2
31. Franko Dugandžić Zapad 22 11.0
32. Ivan Penić AKK Vern 19 10.9
33. Alan Baričević Bosco 21 10.8
34. Jakša Milatić Samobor 21 10.7
35. Ivan Ćosić Agrodalm 21 10.7
36. Šime Klapan Maksimir 17 10.6
37. Mario Galić Rudeš 22 10.6
38. Marko Dmitrović Rudeš 21 10.6
39. Matej Kljajić AKK Vern 21 10.3
40. Bruno Žganec Zapad 21 10.2
41. Luka Živko AKK Vern 21 10.1
42. Leon Abramović AKK Vern 21 10.1
43. Mateo Gionechetti-Prahin Samobor 22 9.9
44. Filip Tušek Bosco 22 9.8
45. Hrvoje Kravos Zapruđe 19 9.5
46. Ivan Gazić Bosco 22 9.4
47. Lovro Reljanović Bosco 20 9.1
48. Zvonimir Ćutuk Bosco 21 8.7
49. Fran Vujić Dubrava 18 8.6
50. Luka Pešut Mladost 21 8.3
51. Mislav Barun Fortuna 12 8.1
52. Neven Bučević Fortuna 15 8.1
53. Matija Markočić Zapad 16 8.1
54. Luka Ljubičić Rudeš 13 7.8
55. Ante Bubalo Bosco 22 7.7
56. Bruno Martinjak Fortuna 16 7.7
57. Petar Pavao Lacić Maksimir 22 7.6
58. Marin Kuga Bosco 17 7.5
59. Ivan Atelj Fortuna 14 7.4
60. Tomislav Cvitković Rudeš 18 7.3
61. Filip Šimović AKK Vern 21 7.1
62. Dario Kuzmanović Zapad 13 7.1
63. Luka Žugaj Rudeš 22 7.0
64. Ante Žužul Agrodalm 19 6.7
65. Nikša Šiljezar Samobor 21 6.6
66. Domagoj Barac Sesvete 13 6.5
67. Marko Trucek Fortuna 18 6.4
68. Sebastijan Vagner Fortuna 21 6.3
69. Luka Župan Fortuna 18 6.2
70. Tomislav Salopek Agrodalm 18 6.0
71. Martin Juršić Sesvete 22 5.9
72. Karlo Kos Dubrava 19 5.8
73. Luka Jelinić AKK Vern 18 5.7
74. Ivan Radman Rudeš 22 5.6
75. Vanja Miletić Agrodalm 21 5.1
76. Leon Dubroja Mladost 17 4.9
77. Mirko Semren Sesvete 18 4.8
78. Neven Bahtijarević Fortuna 20 4.7
79. Luka Jakić AKK Vern 21 4.6
80. David Šetka Mladost 18 4.6
81. Roko Anzulović Rudeš 18 4.3
82. Antonio Mišić Sesvete 21 4.1
83. Luka Marić Agrodalm 12 4.1
84. Mislav Oršanić Dubrava 18 4.1
85. Petar Božek Bosco 12 3.9
86. Mario Štirjan Rudeš 17 3.8
87. Jure Rezo Bosco 18 3.8
88. Zvjezdan Imbert Samobor 16 3.7
89. Fran Regina Maksimir 16 3.6
90. Ivan Bilić Samobor 20 3.6
91. Sven Papišta Maksimir 20 3.3
92. Antonio Kuga Zapad 21 3.1
93. Marko Jurič Rudeš 12 3.1
94. Luka Galinović Zapad 17 2.9
95. Filip Varga Brzica Mladost 14 2.8
96. Mato Meštrović Rudeš 13 2.6
1