IV. Mlađe kadetska liga

Poredak

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Otočac 15 14 1 7 - 1 7 - 0 1284 646 +638 29
2. Cedevita II 16 13 3 6 - 2 7 - 1 1294 721 +573 29
3. Dugo Selo 16 9 7 6 - 2 3 - 5 898 900 -2 25
4. Podsused 15 9 6 3 - 4 6 - 2 868 773 +95 24
5. Hermes Analitica 16 9 7 5 - 3 4 - 4 887 797 +90 24
6. Jaska 15 6 9 3 - 5 3 - 4 701 831 -130 21
7. Petar Zrinski 15 5 10 2 - 6 3 - 4 665 949 -284 19
8. Gorica 15 2 13 2 - 5 0 - 8 585 1069 -484 17
9. Ogulin 15 2 13 2 - 5 0 - 8 662 1158 -496 17

Raspored

1. kolo
10.02.2018 10:00 Ogulin - Cedevita II 34:116
11.02.2018 11:00 Hermes Analitica - Otočac 48:77
11.02.2018 15:40 Jaska - Petar Zrinski 43:46
11.02.2018 17:15 Podsused - Dugo Selo 65:54
2. kolo
17.02.2018 10:30 Petar Zrinski - Ogulin 64:43
17.02.2018 13:30 Dugo Selo - Jaska 56:35
18.02.2018 12:00 Otočac - Podsused 55:66
18.02.2018 17:00 Gorica - Hermes Analitica 36:67
3. kolo
24.02.2018 15:15 Podsused - Gorica 81:48
25.02.2018 15:40 Jaska - Otočac 28:78
28.02.2018 19:00 Cedevita II - Petar Zrinski 52:54
25.03.2018 10:00 Ogulin - Dugo Selo 60:55
4. kolo
03.03.2018 14:20 Gorica - Jaska 30:67
03.03.2018 15:30 Dugo Selo - Cedevita II 36:74
04.03.2018 16:15 Hermes Analitica - Podsused 45:57
08.04.2018 11:00 Otočac - Ogulin 123:48
5. kolo
10.03.2018 10:00 Ogulin - Gorica 58:51
11.03.2018 12:30 Cedevita II - Otočac 54:65
11.03.2018 15:30 Petar Zrinski - Dugo Selo 64:82
11.03.2018 16:40 Jaska - Hermes Analitica 60:44
6. kolo
17.03.2018 13:00 Hermes Analitica - Ogulin 77:48
18.03.2018 14:00 Otočac - Petar Zrinski 73:42
18.03.2018 14:15 Podsused - Jaska 48:49
18.03.2018 15:00 Gorica - Cedevita II 37:100
7. kolo
21.03.2018 20:30 Cedevita II - Hermes Analitica 88:31
24.03.2018 10:00 Ogulin - Podsused 51:53
24.03.2018 14:30 Dugo Selo - Otočac 68:96
25.03.2018 15:30 Petar Zrinski - Gorica 74:56
8. kolo
07.04.2018 12:15 Gorica - Dugo Selo 28:78
07.04.2018 14:20 Jaska - Ogulin 77:57
08.04.2018 10:15 Podsused - Cedevita II 57:95
08.04.2018 11:00 Hermes Analitica - Petar Zrinski 71:25
9. kolo
14.04.2018 11:30 Dugo Selo - Hermes Analitica 73:59
14.04.2018 16:20 Cedevita II - Jaska 64:36
15.04.2018 14:30 Petar Zrinski - Podsused 40:76
15.04.2018 15:00 Otočac - Gorica 129:38
10. kolo
18.04.2018 16:00 Otočac - Hermes Analitica 20:0
21.04.2018 11:30 Dugo Selo - Podsused 50:46
21.04.2018 15:00 Cedevita II - Ogulin 104:30
21.04.2018 15:30 Petar Zrinski - Jaska 43:74
11. kolo
28.04.2018 12:00 Ogulin - Petar Zrinski 51:58
29.04.2018 13:45 Jaska - Dugo Selo 36:69
29.04.2018 14:15 Podsused - Otočac 29:79
30.04.2018 21:00 Hermes Analitica - Gorica 84:43
12. kolo
06.05.2018 12:20 Gorica - Podsused 32:67
13.05.2018 14:30 Petar Zrinski - Cedevita II 37:86
30.05.2018 19:45 Dugo Selo - Ogulin 53:20
02.06.2018 16:00 Otočac - Jaska 86:30
13. kolo
12.05.2018 11:00 Ogulin - Otočac 27:108
12.05.2018 15:30 Cedevita II - Dugo Selo 76:45
13.05.2018 16:15 Podsused - Hermes Analitica 44:51
16.05.2018 20:45 Jaska - Gorica 64:33
14. kolo
19.05.2018 12:30 Dugo Selo - Petar Zrinski 50:49
19.05.2018 15:00 Hermes Analitica - Jaska 54:42
19.05.2018 16:15 Gorica - Ogulin 60:53
20.05.2018 16:00 Otočac - Cedevita II 80:76
15. kolo
23.05.2018 19:30 Petar Zrinski - Otočac 31:109
26.05.2018 12:20 Jaska - Podsused 28:53
27.05.2018 12:00 Ogulin - Hermes Analitica 40:79
30.05.2018 19:30 Cedevita II - Gorica 103:38
16. kolo
10.05.2018 18:00 Hermes Analitica - Cedevita II 63:82
02.06.2018 12:00 Otočac - Dugo Selo 106:61
03.06.2018 10:15 Gorica - Petar Zrinski 20:0
03.06.2018 17:15 Podsused - Ogulin 80:42
17. kolo
16.05.2018 20:30 Petar Zrinski - Hermes Analitica 38:63
06.06.2018 19:45 Dugo Selo - Gorica 44:35
09.06.2018 10:30 Cedevita II - Podsused 54:46
10.06.2018 16:00 Ogulin - Jaska
18. kolo
26.05.2018 15:00 Hermes Analitica - Dugo Selo 51:24
07.06.2018 20:00 Jaska - Cedevita II 32:70
16.06.2018 16:15 Podsused - Petar Zrinski