III. Kadetska liga

Poredak

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Dubrava II 14 11 3 6 - 1 5 - 2 979 788 +191 25
2. Cedevita II 14 10 4 4 - 3 6 - 1 922 775 +147 24
3. Zabok 14 10 4 6 - 1 4 - 3 798 619 +179 23
4. Mladost II 14 9 5 5 - 2 4 - 3 911 834 +77 23
5. Medveščak 14 5 9 3 - 4 2 - 5 767 925 -158 19
6. Zapruđe II 14 4 10 2 - 5 2 - 5 792 860 -68 18
7. Petar Zrinski 14 4 10 3 - 4 1 - 6 704 863 -159 18
8. Agrodalm 14 3 11 1 - 6 2 - 5 681 890 -209 16

Raspored

1. kolo
24.09.2016 12:00 Zabok - Mladost II 53:44
24.09.2016 14:00 Petar Zrinski - Cedevita II 57:68
25.09.2016 10:30 Agrodalm - Dubrava II 60:86
25.09.2016 17:15 Zapruđe II - Medveščak 62:69
2. kolo
01.10.2016 13:00 Cedevita II - Zabok 39:59
01.10.2016 13:15 Dubrava II - Zapruđe II 59:54
01.10.2016 16:30 Medveščak - Petar Zrinski 95:40
04.10.2016 21:00 Mladost II - Agrodalm 98:70
3. kolo
13.10.2016 21:30 Dubrava II - Mladost II 80:54
15.10.2016 12:30 Zabok - Medveščak 78:35
15.10.2016 16:30 Petar Zrinski - Zapruđe II 43:58
16.10.2016 10:30 Agrodalm - Cedevita II 0:20
4. kolo
20.10.2016 20:30 Mladost II - Zapruđe II 54:53
22.10.2016 10:00 Petar Zrinski - Zabok 49:45
22.10.2016 16:30 Medveščak - Agrodalm 56:44
22.10.2016 16:30 Cedevita II - Dubrava II 64:94
5. kolo
25.10.2016 20:00 Mladost II - Cedevita II 65:67 P
27.10.2016 21:30 Dubrava II - Medveščak 73:50
29.10.2016 14:00 Agrodalm - Petar Zrinski 57:74
30.10.2016 12:00 Zabok - Zapruđe II 72:40
6. kolo
03.11.2016 21:00 Medveščak - Mladost II 57:62
05.11.2016 12:00 Zabok - Agrodalm 70:41
05.11.2016 16:00 Zapruđe II - Cedevita II 72:92
06.11.2016 12:30 Petar Zrinski - Dubrava II 49:77
7. kolo
10.11.2016 21:20 Cedevita II - Medveščak 107:44
11.11.2016 20:00 Mladost II - Petar Zrinski 83:57
12.11.2016 14:30 Agrodalm - Zapruđe II 58:48
29.11.2016 21:15 Dubrava II - Zabok 20:0
8. kolo
15.11.2016 20:00 Mladost II - Zabok 56:61
19.11.2016 14:30 Cedevita II - Petar Zrinski 70:51
19.11.2016 16:30 Medveščak - Zapruđe II 51:80
24.11.2016 21:15 Dubrava II - Agrodalm 68:70
9. kolo
26.11.2016 14:30 Petar Zrinski - Medveščak 60:39
26.11.2016 16:00 Zapruđe II - Dubrava II 72:87
26.11.2016 16:30 Agrodalm - Mladost II 53:59
27.11.2016 16:00 Zabok - Cedevita II 58:59
10. kolo
02.12.2016 20:00 Cedevita II - Agrodalm 91:42
03.12.2016 16:30 Medveščak - Zabok 62:60
04.12.2016 10:20 Zapruđe II - Petar Zrinski 43:38
06.12.2016 20:30 Mladost II - Dubrava II 96:78
11. kolo
08.12.2016 21:30 Dubrava II - Cedevita II 71:60
10.12.2016 13:00 Zabok - Petar Zrinski 71:46
11.12.2016 11:00 Agrodalm - Medveščak 51:53
13.12.2016 20:30 Zapruđe II - Mladost II 66:73
12. kolo
15.12.2016 20:00 Cedevita II - Mladost II 46:68
17.12.2016 16:30 Medveščak - Dubrava II 58:66
18.12.2016 10:30 Petar Zrinski - Agrodalm 67:68 P
18.12.2016 12:45 Zapruđe II - Zabok 39:59
13. kolo
19.01.2017 21:15 Cedevita II - Zapruđe II 65:46
21.01.2017 15:30 Mladost II - Medveščak 68:50
22.01.2017 14:00 Dubrava II - Petar Zrinski 58:30
26.01.2017 19:00 Agrodalm - Zabok 27:41
14. kolo
28.01.2017 11:00 Zapruđe II - Agrodalm 59:40
28.01.2017 14:00 Petar Zrinski - Mladost II 43:31
28.01.2017 16:30 Medveščak - Cedevita II 48:74
29.01.2017 15:00 Zabok - Dubrava II 71:62