III. Juniorska liga

Poredak

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Larus 9 8 1 5 - 0 3 - 1 703 542 +161 17
2. Rudeš II 8 8 0 4 - 0 4 - 0 689 397 +292 16
3. Bosco II 9 7 2 3 - 1 4 - 1 710 536 +174 16
4. Zabok 9 5 4 2 - 2 3 - 2 586 609 -23 14
5. Maksimir II 8 5 3 3 - 1 2 - 2 518 481 +37 13
6. Duga Resa 6 5 1 2 - 1 3 - 0 487 378 +109 11
7. Hermes Analitica 9 2 7 1 - 4 1 - 3 554 653 -99 11
8. Ivanić 8 2 6 1 - 3 1 - 3 493 556 -63 10
9. Glina 8 1 7 1 - 3 0 - 4 278 537 -259 8
10. Petar Zrinski 7 1 6 1 - 2 0 - 4 378 466 -88 7
11. KK Krapina 7 0 7 0 - 4 0 - 3 374 615 -241 7

Raspored

1. kolo
10.02.2018 12:00 Larus - Maksimir II 74:41
10.02.2018 13:30 Ivanić - Hermes Analitica 74:58
10.02.2018 16:00 Glina - Duga Resa 44:95
10.02.2018 17:00 Rudeš II - KK Krapina 155:36
11.02.2018 14:30 Bosco II - Zabok 75:48
2. kolo
17.02.2018 13:30 Duga Resa - Ivanić 79:63
17.02.2018 15:00 Hermes Analitica - Rudeš II 45:65
17.02.2018 15:30 KK Krapina - Larus 61:74
18.02.2018 15:30 Petar Zrinski - Bosco II 70:85
18.02.2018 16:00 Zabok - Glina 87:39
3. kolo
24.02.2018 11:00 Maksimir II - KK Krapina 63:53
24.02.2018 11:00 Larus - Hermes Analitica 92:58
24.02.2018 14:00 Ivanić - Zabok 45:63
04.03.2018 16:00 Glina - Petar Zrinski 20:0
25.04.2018 18:50 Rudeš II - Duga Resa Odgođeno
4. kolo
04.03.2018 12:00 Zabok - Rudeš II 52:103
04.03.2018 12:30 Bosco II - Glina 90:39
04.03.2018 14:30 Hermes Analitica - Maksimir II 51:69
04.03.2018 15:30 Petar Zrinski - Ivanić 74:67
24.04.2018 20:00 Duga Resa - Larus
5. kolo
10.03.2018 10:30 Ivanić - Bosco II 68:90
10.03.2018 13:15 Larus - Zabok 72:62
11.03.2018 17:00 KK Krapina - Hermes Analitica 64:86
13.03.2018 20:40 Maksimir II - Duga Resa 59:70
13.03.2018 20:45 Rudeš II - Petar Zrinski 96:70
6. kolo
17.03.2018 13:30 Duga Resa - KK Krapina 87:66
17.03.2018 14:00 Zabok - Maksimir II 51:76
17.03.2018 14:30 Bosco II - Rudeš II 53:92
17.03.2018 16:00 Glina - Ivanić 41:66
18.03.2018 15:30 Petar Zrinski - Larus 65:75
7. kolo
24.03.2018 15:20 Maksimir II - Petar Zrinski 50:44
24.03.2018 17:00 KK Krapina - Zabok 51:68
24.03.2018 18:30 Rudeš II - Glina 20:0
25.03.2018 11:00 Hermes Analitica - Duga Resa 67:83
25.03.2018 12:00 Larus - Bosco II 86:72
8. kolo
07.04.2018 12:00 Zabok - Hermes Analitica 76:75
07.04.2018 13:00 Glina - Larus 45:68
08.04.2018 15:30 Petar Zrinski - KK Krapina
10.04.2018 20:15 Ivanić - Rudeš II 59:71
11.04.2018 21:15 Bosco II - Maksimir II 88:49
9. kolo
14.04.2018 13:30 Maksimir II - Glina 111:50
14.04.2018 14:00 Larus - Ivanić 80:51
14.04.2018 20:00 Duga Resa - Zabok 73:79
15.04.2018 11:00 Hermes Analitica - Petar Zrinski 73:55
15.04.2018 12:30 KK Krapina - Bosco II 43:82
10. kolo
21.04.2018 11:00 Hermes Analitica - Bosco II 41:75
21.04.2018 14:00 Ivanić - Maksimir II 48:72
21.04.2018 17:15 Rudeš II - Larus 87:82
22.04.2018 13:00 Glina - KK Krapina
22.04.2018 15:30 Petar Zrinski - Duga Resa
11. kolo
28.04.2018 20:00 Zabok - Petar Zrinski
28.04.2018 20:00 Hermes Analitica - Glina
28.04.2018 20:00 Maksimir II - Rudeš II
28.04.2018 20:00 Duga Resa - Bosco II
28.04.2018 20:00 KK Krapina - Ivanić