III. Juniorska liga

Poredak

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Petrinja 15 14 1 6 - 1 8 - 0 1209 788 +421 29
2. VERN II 15 13 2 7 - 0 6 - 2 1061 775 +286 28
3. Petar Zrinski 15 12 3 9 - 0 3 - 3 1132 870 +262 27
4. Podsused II 15 10 5 6 - 1 4 - 4 1158 898 +260 25
5. Maksimir II 15 9 6 4 - 3 5 - 3 953 792 +161 24
6. Zabok 15 9 6 6 - 2 3 - 4 1085 934 +151 24
7. Sesvete II 15 9 6 5 - 2 4 - 4 885 798 +87 24
8. Mladost III 15 8 7 6 - 3 2 - 4 1044 844 +200 23
9. Dubrava III 15 9 6 5 - 3 4 - 3 1008 821 +187 23
10. Novska 15 8 7 5 - 2 3 - 5 913 967 -54 23
11. Bosco II 15 6 9 3 - 4 3 - 5 903 996 -93 21
12. Ivanić 15 5 10 2 - 5 3 - 5 762 926 -164 20
13. Dugo Selo 15 3 12 1 - 6 2 - 6 769 964 -195 18
14. Mladost II 15 3 12 1 - 7 2 - 5 889 1188 -299 18
15. Glina 15 2 13 2 - 5 0 - 8 661 1088 -427 17
16. Medveščak II 15 0 15 0 - 8 0 - 7 579 1362 -783 15

Raspored

1. kolo
11.02.2017 13:00 Zabok - VERN II 60:67
11.02.2017 14:30 Dugo Selo - Glina 76:42
11.02.2017 18:20 Medveščak II - Petrinja 28:112
12.02.2017 10:30 Petar Zrinski - Sesvete II 80:59
12.02.2017 12:00 Dubrava III - Ivanić 80:35
12.02.2017 13:30 Mladost III - Novska 62:35
14.02.2017 20:30 Mladost II - Maksimir II 59:73
07.03.2017 19:45 Bosco II - Podsused II 47:71
2. kolo
15.02.2017 20:30 Mladost II - Podsused II 69:98
18.02.2017 14:30 Petrinja - Dugo Selo 94:67
19.02.2017 10:30 Petar Zrinski - Medveščak II 89:30
19.02.2017 14:00 Zabok - Dubrava III 53:94
19.02.2017 15:00 Novska - VERN II 45:72
19.02.2017 18:30 Ivanić - Sesvete II 40:54
21.02.2017 20:45 Maksimir II - Glina 66:50
02.03.2017 20:00 Mladost III - Bosco II 70:48
3. kolo
22.02.2017 19:30 Petar Zrinski - Dugo Selo 70:50
22.02.2017 21:00 Podsused II - Maksimir II 69:48
23.02.2017 20:15 Mladost III - Mladost II 87:47
23.02.2017 20:20 VERN II - Bosco II 95:58
23.02.2017 21:30 Dubrava III - Novska 88:44
24.02.2017 21:00 Glina - Petrinja 21:100
24.02.2017 21:15 Medveščak II - Ivanić 30:50
23.04.2017 16:20 Sesvete II - Zabok 51:37
4. kolo
25.02.2017 16:30 Bosco II - Dubrava III 47:91
26.02.2017 14:00 Zabok - Medveščak II 105:42
26.02.2017 14:30 Petar Zrinski - Glina 83:31
26.02.2017 16:00 Novska - Sesvete II 58:52
26.02.2017 16:15 Podsused II - Mladost III 76:74
28.02.2017 20:15 Ivanić - Dugo Selo 42:49
02.03.2017 20:30 Mladost II - VERN II 74:81
09.05.2017 20:45 Maksimir II - Petrinja 41:64
5. kolo
04.03.2017 14:00 Dubrava III - Mladost II 102:46
04.03.2017 14:20 Dugo Selo - Zabok 46:67
04.03.2017 16:00 Glina - Ivanić 55:60
04.03.2017 18:15 Medveščak II - Novska 41:52
04.03.2017 18:30 VERN II - Podsused II 64:46
05.03.2017 15:20 Sesvete II - Bosco II 63:65 P
05.03.2017 18:00 Petrinja - Petar Zrinski 64:73
06.03.2017 21:15 Mladost III - Maksimir II 61:63
6. kolo
08.03.2017 20:30 Mladost II - Sesvete II 57:80
11.03.2017 14:00 Zabok - Glina 103:44
11.03.2017 14:30 Bosco II - Medveščak II 91:43
11.03.2017 16:00 Novska - Dugo Selo 71:65
11.03.2017 16:00 Ivanić - Petrinja 57:73
11.03.2017 17:15 Maksimir II - Petar Zrinski 56:63
12.03.2017 16:15 Podsused II - Dubrava III 70:76
03.05.2017 21:00 Mladost III - VERN II 37:53
7. kolo
18.03.2017 13:30 Petar Zrinski - Ivanić 72:57
18.03.2017 15:20 Sesvete II - Podsused II 43:61
18.03.2017 16:00 Glina - Novska 49:51
19.03.2017 14:30 Dugo Selo - Bosco II 49:72
19.03.2017 16:00 VERN II - Maksimir II 55:51
23.03.2017 20:30 Medveščak II - Mladost II 45:88
23.03.2017 21:30 Dubrava III - Mladost III 77:50
30.04.2017 16:00 Petrinja - Zabok 88:68
8. kolo
25.03.2017 14:30 Bosco II - Glina 71:36
25.03.2017 15:15 Zabok - Petar Zrinski 85:77 P
25.03.2017 17:15 Podsused II - Medveščak II 125:50
26.03.2017 16:00 Novska - Petrinja 69:81
26.03.2017 18:00 VERN II - Dubrava III 63:52
28.03.2017 20:35 Maksimir II - Ivanić 68:43
30.03.2017 20:30 Mladost II - Dugo Selo 61:57
31.03.2017 21:15 Mladost III - Sesvete II 59:54
9. kolo
01.04.2017 12:30 Dugo Selo - Podsused II 28:101
01.04.2017 12:30 Petar Zrinski - Novska 69:61
01.04.2017 17:00 Glina - Mladost II 68:69
01.04.2017 19:45 Medveščak II - Mladost III 28:104
02.04.2017 11:20 Sesvete II - VERN II 62:56
02.04.2017 20:00 Ivanić - Zabok 63:50
06.04.2017 21:30 Dubrava III - Maksimir II 40:79
22.04.2017 11:00 Petrinja - Bosco II 93:48
10. kolo
08.04.2017 10:30 Dubrava III - Sesvete II 49:64
08.04.2017 11:30 Bosco II - Petar Zrinski 54:59
08.04.2017 15:00 Mladost II - Petrinja 46:81
08.04.2017 16:00 Novska - Ivanić 79:52
08.04.2017 17:00 Mladost III - Dugo Selo 85:33
09.04.2017 18:00 VERN II - Medveščak II 105:49
09.04.2017 18:15 Podsused II - Glina 103:45
12.04.2017 20:45 Maksimir II - Zabok 54:61
11. kolo
22.04.2017 12:30 Dugo Selo - VERN II 39:54
22.04.2017 13:45 Zabok - Novska 73:51
22.04.2017 18:15 Medveščak II - Dubrava III 49:109
22.04.2017 18:30 Petar Zrinski - Mladost II 94:38
23.04.2017 11:00 Petrinja - Podsused II 76:65
23.04.2017 16:00 Ivanić - Bosco II 41:67
23.04.2017 18:00 Glina - Mladost III 46:98
24.04.2017 20:45 Sesvete II - Maksimir II 57:55
12. kolo
25.04.2017 19:45 Bosco II - Zabok 71:78
26.04.2017 20:30 Mladost III - Petrinja 59:69
26.04.2017 20:30 Mladost II - Ivanić 62:66
26.04.2017 21:00 Podsused II - Petar Zrinski 95:75
27.04.2017 20:20 VERN II - Glina 89:33
27.04.2017 20:45 Maksimir II - Novska 84:48
27.04.2017 21:30 Dubrava III - Dugo Selo 52:39
08.05.2017 20:45 Sesvete II - Medveščak II 70:21
13. kolo
28.04.2017 21:15 Medveščak II - Maksimir II 37:107
29.04.2017 12:30 Dugo Selo - Sesvete II 34:57
29.04.2017 12:30 Zabok - Mladost II 96:47
29.04.2017 18:00 Glina - Dubrava III 20:0
29.04.2017 18:30 Petrinja - VERN II 63:59
29.04.2017 19:00 Novska - Bosco II 88:55
30.04.2017 10:30 Petar Zrinski - Mladost III 82:50
30.04.2017 16:00 Ivanić - Podsused II 62:50
14. kolo
06.05.2017 12:40 Sesvete II - Glina 72:48
06.05.2017 14:00 Dubrava III - Petrinja 40:73
06.05.2017 14:15 Podsused II - Zabok 62:61
06.05.2017 16:30 Medveščak II - Dugo Selo 39:82
07.05.2017 14:00 Mladost II - Novska 58:81
07.05.2017 17:15 VERN II - Petar Zrinski 82:57
10.05.2017 20:30 Mladost III - Ivanić 71:45
18.05.2017 20:45 Maksimir II - Bosco II 51:30
15. kolo
13.05.2017 13:00 Glina - Medveščak II 73:47
13.05.2017 15:00 Ivanić - VERN II 49:66
13.05.2017 15:30 Dugo Selo - Maksimir II 55:57
13.05.2017 17:00 Novska - Podsused II 80:66
14.05.2017 11:00 Zabok - Mladost III 88:77
14.05.2017 16:00 Petrinja - Sesvete II 78:47
17.05.2017 19:30 Petar Zrinski - Dubrava III 89:58
29.05.2017 21:15 Bosco II - Mladost II 79:68
1