I.liga

Poredak

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Cibona 6 6 0 2 - 0 4 - 0 673 359 +314 12
2. Cedevita 6 6 0 4 - 0 2 - 0 631 412 +219 12
3. Dubrava 6 5 1 4 - 0 1 - 1 509 415 +94 11
4. Rudeš 6 4 2 3 - 1 1 - 1 535 411 +124 10
5. Bosco 6 4 2 1 - 1 3 - 1 507 450 +57 10
6. Mladost 6 2 4 1 - 2 1 - 2 477 547 -70 8
7. Zapruđe 6 1 5 0 - 3 1 - 2 457 577 -120 7
8. Maksimir 6 1 5 0 - 2 1 - 3 392 543 -151 7
9. Medveščak 6 1 5 1 - 2 0 - 3 337 578 -241 7
10. Samobor 6 0 6 0 - 3 0 - 3 385 611 -226 6

Raspored

1. kolo
08.11.2018 21:15 Cedevita - Medveščak 103:56
10.11.2018 15:00 Dubrava - Mladost 103:85
10.11.2018 17:20 Samobor - Bosco 55:94
14.11.2018 20:45 Rudeš - Maksimir 95:57
14.11.2018 21:20 Zapruđe - Cibona 60:103
2. kolo
14.11.2018 21:15 Cedevita - Dubrava 88:75
17.11.2018 16:30 Medveščak - Bosco 61:80
18.11.2018 10:00 Mladost - Rudeš 48:86
20.11.2018 20:30 Cibona - Samobor 117:50
20.11.2018 21:00 Maksimir - Zapruđe 83:90
3. kolo
23.11.2018 20:15 Dubrava - Medveščak 98:51
24.11.2018 15:10 Samobor - Maksimir 66:74
25.11.2018 13:00 Rudeš - Cedevita 71:94
25.11.2018 20:30 Zapruđe - Mladost 83:89
27.11.2018 20:30 Bosco - Cibona 76:114
4. kolo
01.12.2018 15:00 Mladost - Samobor 108:92
04.12.2018 21:00 Maksimir - Bosco 41:92
04.12.2018 21:15 Dubrava - Rudeš 71:66
05.12.2018 21:00 Medveščak - Cibona 40:120
10.12.2018 21:15 Cedevita - Zapruđe 123:65
5. kolo
09.12.2018 10:30 Bosco - Mladost 83:80
09.12.2018 11:30 Rudeš - Medveščak 106:48
10.12.2018 20:30 Cibona - Maksimir 119:66
12.12.2018 21:20 Samobor - Cedevita 63:124
12.12.2018 21:30 Zapruđe - Dubrava 66:68
6. kolo
14.12.2018 21:20 Medveščak - Maksimir 81:71
15.12.2018 18:15 Rudeš - Zapruđe 111:93
16.12.2018 11:30 Mladost - Cibona 67:100
17.12.2018 20:15 Dubrava - Samobor 94:59
19.12.2018 21:15 Cedevita - Bosco 99:82
7. kolo
19.01.2019 15:00 Cibona - Cedevita
19.01.2019 20:00 Bosco - Dubrava
20.01.2019 15:20 Samobor - Rudeš
20.01.2019 16:20 Zapruđe - Medveščak
22.01.2019 21:00 Maksimir - Mladost
8. kolo
26.01.2019 20:00 Medveščak - Mladost
26.01.2019 20:00 Zapruđe - Samobor
26.01.2019 20:00 Cedevita - Maksimir
26.01.2019 20:00 Rudeš - Bosco
26.01.2019 20:00 Dubrava - Cibona
9. kolo
02.02.2019 20:00 Bosco - Zapruđe
02.02.2019 20:00 Maksimir - Dubrava
02.02.2019 20:00 Samobor - Medveščak
02.02.2019 20:00 Mladost - Cedevita
02.02.2019 20:00 Cibona - Rudeš
10. kolo
09.02.2019 20:00 Medveščak - Cedevita
09.02.2019 20:00 Cibona - Zapruđe
09.02.2019 20:00 Mladost - Dubrava
09.02.2019 20:00 Maksimir - Rudeš
09.02.2019 20:00 Bosco - Samobor
11. kolo
16.02.2019 20:00 Zapruđe - Maksimir
16.02.2019 20:00 Rudeš - Mladost
16.02.2019 20:00 Dubrava - Cedevita
16.02.2019 20:00 Samobor - Cibona
16.02.2019 20:00 Bosco - Medveščak
12. kolo
23.02.2019 20:00 Maksimir - Samobor
23.02.2019 20:00 Mladost - Zapruđe
23.02.2019 20:00 Cedevita - Rudeš
23.02.2019 20:00 Cibona - Bosco
23.02.2019 20:00 Medveščak - Dubrava
13. kolo
02.03.2019 20:00 Zapruđe - Cedevita
02.03.2019 20:00 Cibona - Medveščak
02.03.2019 20:00 Rudeš - Dubrava
02.03.2019 20:00 Samobor - Mladost
02.03.2019 20:00 Bosco - Maksimir
14. kolo
09.03.2019 20:00 Maksimir - Cibona
09.03.2019 20:00 Mladost - Bosco
09.03.2019 20:00 Dubrava - Zapruđe
09.03.2019 20:00 Cedevita - Samobor
09.03.2019 20:00 Medveščak - Rudeš